kpb

Baranki w pieluchach - Dziennik nimfomanki

Zapraszamy na pokaz z cyklu: Baranki w pieluchach, dla mamy i malucha!

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

9 kwietnia
zapraszamy na ekranizację skandalizującej powieści autobiograficznej Valerie Tasso, DZIENNIK NIMFOMANKI!

Wśród zakupionych biletów na pokazy Baranków, raz w miesiącu odbywać się będzie losowanie nagród ufundowanych przez Pieluszkarnię lub Sklepik Naturalny.

BILETY: tylko 10 zł!
czwartek, 9 kwietnia, godz. 11.00


DZIENNIK NIMFOMANKI | DIARIO DE UNA NINFÓMANA
reż. Christian Molina, Hiszpania 2008, 95’

Ekranizacja skandalizującej powieści autobiograficznej Valerie Tasso Dziennik nimfomanki.

Val, już jako nastolatka, przeżywa pierwsze doświadczenia seksualne i bardzo szybko odkrywa, że seks uzależnia ją jak narkotyk. Determinacja w poszukiwaniu zmysłowych doznań z przypadkowymi partnerami rośnie z upływem czasu i sprawia, że Val rezygnuje z ambitnej pracy, aby zostać... prostytutką. Jednocześnie cały czas poszukuje prawdziwej miłości, nie wiedząc, co to słowo tak naprawdę znaczy. Czy w świecie płatnego seksu można odnaleźć miłość swego życia?

Występują: Belen Fabra, Geraldine Chaplin (Sierociniec, Porozmawiaj z nią), Leonardo Sbaraglia (Carmen, Utopia), Angela Molina (Drżące ciało).

ZWIASTUN (oryginalny):
Cykl polecają:

Kreatywka   Pieluszkarnia Klub Kangura Młyn Fitness Sklep Naturalny
Bookmark and Share

archiwum