kpb

repertuar

Aby kupić bilet - kliknij na wybraną godzinę seansu // To buy the ticket, click on the time of the screening.

Wtorek 4 października // Tuesday, October 4

Środa 5 października // Wednesday, October 5

Czwartek 6 października // Thursday, October 6

Piątek 7 października // Friday, October 7

Sobota 8 października // Saturday, October 8

Niedziela 9 października // Sunday, October 9

Poniedziałek 10 października // Monday, October 10

Wtorek 11 października // Tuesday, October 11

Środa 12 października // Wednesday, October 12

Czwartek 13 października // Thursday, October 13

Sobota 15 października // Saturday, October 15

Piątek 21 października // Friday, October 21

Sobota 22 października // Saturday, October 22

Niedziela 23 października // Sunday, October 23