kpb

Baranki w pieluchach: Duchy w Wenecji

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:

DUCHY W WENECJI (reż. Kenneth Branagh)
czwartek, 28 września 2023, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13786_2.jpg

Zapraszamy na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. Na ekranie pełen napięcia i niepokoju thriller Duchy w Wenecji – który powstał na podstawie powieści Agathy Christie. Pokaz w czwartek, 28 września, tradycyjnie o godzinie 11.00.


Film Duchy w Wenecji powstał na kanwie powieści Agathy Christie pt. Wigilia Wszystkich Świętych. Reżyserem jest zdobywca Oscara® Kenneth Branagh, który jednocześnie wystąpił w roli słynnego detektywa Herkulesa Poirota.

W niezapomniane postacie wcielają się znakomici aktorzy, tacy jak Kyle Allen, Camille Cottin, Jamie Dornan, Tina Fey, Jude Hill, Ali Khan, Emma Laird, Kelly Reilly, Riccardo Scamarcio i Michelle Yeoh.


Baranki w Pieluchach to seanse filmowe, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 21 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku w Kinie Pod Baranami!


O FILMIE:

DUCHY W WENECJI | A HAUNTING IN VENICE
(Kenneth Branagh) US 2023, 103’copyright: © 2023 20th Century Studios

Akcja filmu rozgrywa się tuż po zakończeniu II wojny światowej w Wenecji w wigilię Wszystkich Świętych. Herkules Poirot, spędzający dobrowolnie emeryturę w najwspanialszym mieście świata, bierze udział w seansie spirytystycznym odbywającym się w popadającym w ruinę pałacu. Kiedy jeden z uczestników spotkania zostaje zamordowany, detektyw będzie zmuszony rozwiązać zagadkę jego śmierci, zagłębiając się w świat cieni i tajemnic nawiedzonej posiadłości.


ZWIASTUN:

  

 

MiastoDzieci.pl

CzasDzieci.pl

http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg

 


Bookmark and Share

archiwum