kpb

Baranki w pieluchach: Teściowie 2

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:

TEŚCIOWIE 2 (reż. Kalina Alabrudzińska)
czwartek, 21 września 2023, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13777_0.jpg

Kontynuacja świetnie przyjętego komediowego hitu. Pełny słońca i śmiechu polski film Teściowie 2 to kolejny tytuł prezentowany w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. Pokaz w czwartek, 21 września, tradycyjnie o godzinie 11.00.


Teściowie 2 to komiczno-ironiczna opowieść o związkach, relacjach międzypokoleniowych oraz poszukiwaniu szczęścia i spełnienia. Realizacji drugiej części komediowego przeboju podjęła się Kalina Alabrudzińska - twórczyni głośnego serialu Sexify i nagrodzonej na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych produkcji Nic nie ginie.

W obsadzie komedii Teściowie 2 znaleźli się: Maja Ostaszewska, Izabela Kuna, Adam Woronowicz, Eryk Kulm jr oraz Andrzej Zieliński.

Polecam Teściów 2 wszystkim, którzy oczekują od kina rozrywki na wysokim poziomie. Tym, którzy nie szukają w opowieści gagów, starych dowcipów i politycznych aluzji. Tym, którzy cenią sobie historie o ludziach takich jak my, trochę zagubionych, trochę śmiesznych, trochę słabych, po prostu prawdziwych – mówi wcielająca się w postać filmowej Wandy Izabela Kuna.

Film prezentowany z angielskimi napisami.


Baranki w Pieluchach to seanse filmowe, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 21 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku w Kinie Pod Baranami!


O FILMIE:

TEŚCIOWIE 2 | TEŚCIOWIE 2
(Kalina Alabrudzińska) PL 2023, 95’Czy tym razem dojdzie do ślubu? Weronika i Łukasz – niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda i Tadeusz wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata  w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana oraz matki. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski.


ZWIASTUN:

  

 

MiastoDzieci.pl

CzasDzieci.pl

http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg

 


Bookmark and Share

archiwum