kpb

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One - pokazy przedpremierowe

MISSION: IMPOSSIBLE – DEAD RECKONING PART ONE
(reż. Christopher McQuarrie)

pokazy przedpremierowe
8-9 lipca oraz 12-13 lipca 2023
Kino Pod Baranami


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13640_0.jpg

Kolejna odsłona kultowej serii - film Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One wchodzi 14 lipca na nasze ekrany! Świetnie zrealizowane kino akcji z Tomem Cruisem w roli głównej będzie też można zobaczyć wcześniej na pokazach przedpremierowych. Po raz pierwszy w historii serii w filmie wystąpił polski aktor - Marcin Dorociński.

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One to już siódma odsłona serii, zainicjowanej przez film Mission: Impossible z 1996 roku oraz emitowany jeszcze wcześniej serial telewizyjny pod tym samym tytułem. To od lat imponujące kino akcji na najwyższym poziomie z głównym bohaterem, w którego od początku wciela się Tom Cruise.

Tym razem agent Ethan Hunt będzie musiał stoczyć wyścig z czasem by upewnić się, że nowa, przerażająca broń, nie trafi w niepowołane ręce. W tej misji wspierać go będzie zespół wiernych współpracowników, znany jako Impossible Mission Force (IMF).

Tom Cruise, odtwórca głównej roli i producent, swoją obecność na planie filmowym rozpoczął od wykonania najtrudniejszego popisu kaskaderskiego w karierze. Aktor, na pędzącym motocyklu, skoczył ze spadochronem z klifu w norweskich górach. Zawsze jeżdżę w zatyczkach do uszu… Abym nie słyszał jak krzyczę - żartował w trakcie produkcji.

O filmie Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One stało się głośno na długo przed premierą, kiedy to Polskę obiegła wiadomość, że twórcy chcą wysadzić zabytkowy most w Pilchowicach na Dolnym Śląsku. Do eksplozji nie doszło, ale w filmie jest polski akcent - w obsadzie znalazł się Marcin Dorociński (Niebezpieczni dżentelmeni, Teściowie).

Ponadto w filmie wystąpili m.in. Rebecca Ferguson (Król rozrywki, Diuna), Vanessa Kirby (Cząstki kobiety, serial The Crown) oraz Hayley Atwell, Ving Rhames i Simon Pegg.

Premiera filmu: 14 lipca 2023 r.


O FILMIE:

MISSION: IMPOSSIBLE – DEAD RECKONING PART ONE

| MISSION: IMPOSSIBLE – DEAD RECKONING PART ONE
(Christopher McQuarrie) US 2023, 163’Ethan Hunt (Tom Cruise) i jego zespół IMF rozpoczynają swoją najniebezpieczniejszą misję. Są na tropie nowej, przerażającej broni, która zagraża ludzkości. Muszą zdążyć zanim broń wpadnie w niepowołane ręce. Stawką jest kontrola nad przyszłością i losami świata. Rozpoczyna się śmiertelny wyścig dookoła globu. W obliczu tajemniczego, wszechpotężnego wroga Ethan jest zmuszony uznać, że nic nie ma większego znaczenia niż jego misja - nawet życie tych, na których mu najbardziej zależy.DATY POKAZÓW:


sobota, 8 lipca 2023, godz. 20.00niedziela, 9 lipca, godz. 18.00środa, 12 lipca, godz. 20.15czwartek, 13 lipca, godz. 20.15BILETY:
26 zł (normalny)
21 zł (ulgowy)
18 zł (klubowy/senior)
ZWIASTUN:PATRON MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum