kpb

Baranki Dzieciom zapraszają na Mikołajki z Misiami

BARANKI DZIECIOM
zapraszają na
MIKOŁAJKI Z MISIAMI
4 grudnia 2022, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

 

 

Zapraszamy na Mikołajki z Misiami! W niedzielę, 4 grudnia, na ogromnym, kinowym ekranie pojawią się Mały Miś i Tata Miś w filmie animowanym Przytul mnie. Poszukiwacze miodu, a po seansie każdy mały widz otrzyma upominek pozostawiony u nas przez Świętego Mikołaja.


Przytul mnie. Poszukiwacze miodu to pełnometrażowa animacja zrealizowana na podstawie popularnej książki Proszę mnie przytulić autorstwa Przemysława Wechterowicza z ilustracjami Emilii Dziubak. Jest to historia Małego Misia, który w dniu urodzin chce przeżyć pierwszą w życiu przygodę i wyruszyć do legendarnej Złotej Krainy, aby zdobyć miód na swój tort.


BILETY: 20 zł
 

O FILMIE:

PRZYTUL MNIE. POSZUKIWACZE MIODU
| PRZYTUL MNIE. POSZUKIWACZE MIODU
(Anna Błaszczyk) PL/CN 2022, 70’

Mały Miś marzy o urodzinowym miodowym torcie. Niestety, Tatuś Miś nie może spełnić życzenia – wszystkie ule w lesie są już puste! Trzeba wyruszyć do Złotej Krainy, aby zdobyć najważniejszy składnik ciasta.
 

Ulewa zniszczyła wszystkie słoiki z zapasami złotego przysmaku. Nic nie uchowało się także w owadzich kryjówkach. Po podsłuchaniu rozmowy pszczół Mały Miś wie, że mnóstwo miodu znajdzie w tajemniczej Złotej Krainie, która na skraju lasu. Choć jego tata najchętniej zostałby w norze i uciął sobie drzemkę, niedźwiadek przekonuje go do wspólnego ruszenia ku przygodzie. To ma być jego pierwsza w życiu dłuższa wycieczka, dzięki której udowodni, że jest samodzielny i odważny!
 

ZWIASTUN:

 

 

PARTNERZY:

logo wydawnictwo skrzat

Bookmark and Share

archiwum