kpb

Serce dębu - upominki od firmy Dermika

SERCE DĘBU - upominki dla pierwszych widzów
7-9 października 2022
Kino Pod Baranami

 

 

7 października na nasze ekrany wchodzi spektakularny i wciągający film Serce dębu. Z tej okazji dla pierwszych widzów seansów weekendowych (7-9 października), mamy upominki od firmy Dermika.


Od ponad dwustu dziesięciu lat w środku lasu rośnie majestatyczny dąb, który daje schronienie jego licznym mieszkańcom. Poczujcie, jak bije „Serce dębu”. Ten spektakularny i wciągający film prezentując kolejne cztery pory roku, stanowi liryczną odę do życia, w którym głos zabiera wyłącznie natura.


UPOMINKI DLA PIERWSZYCH WIDZÓW!

Dla widzów weekendowych seansów mamy upominki od firmy Dermika. Zdobędą je pierwsze osoby, które zjawią się na sali na pokazach w piątek (15.15), sobotę (13.20 i 15.15) i w niedzielę (15.15).

 

O FILMIE:

SERCE DĘBU | LE CHÊNE
(Laurent Charbonnier, Michel Seydoux) FR 2022, 80’

Serce dębu to spektakularny i wciągający film, który prezentując kolejne cztery pory roku, stanowi liryczną odę do życia, w którym głos zabiera wyłącznie natura. Od ponad dwustu dziesięciu lat w środku lasu rośnie majestatyczny dąb, który daje schronienie jego licznym mieszkańcom: wiewiórkom, ryjkowcom, sójkom, mrówkom, polnym myszom… Cały ten mały, tętniący życiem, brzęczący i cudowny wszechświat zależy od dostojnego drzewa, czerpiąc od niego pożywienie i schronienie, od korzeni aż po gałęzie.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum