kpb

Baranki w pieluchach: Bilet do raju

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:
BILET DO RAJU (reż. Ol Parker)
czwartek, 13 października 2022, godz. 11.00

Kino Pod Baranami

 

 

13 października, tradycyjnie o godzinie 11.00, zapraszamy rodziców wraz z niemowlakami na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. Na ekranie Bilet do raju - osadzona wśród przepięknych krajobrazów komedia romantyczna o słodkiej niespodziance, jaką jest druga szansa. W rolach głównych: Julia Roberts i George Clooney.

 

Chociaż Bilet do raju jest przede wszystkim komedią, porusza także głębsze, uniwersalne tematy: miłości, żalu i złożonych emocji związanych z wychowywaniem dzieci. To film o dojrzałych bohaterach o skomplikowanej historii, pełen żartów i humoru, wypełniony wspaniałą energią przez odtwórców głównych ról (prywatnie bliskich przyjaciół).


Reżyser o filmie: Kiedy uderzyła pandemia, rzeczy, które wtedy pisałem, nagle wydały się zupełnie nieistotne. Świat całkowicie się zmienił. Pomyślałam o tym, co chciałabym napisać i nad czym pracować w przyszłości, i zdecydowałam się na napisanie czegoś, co sprawi, że ludzie będą szczęśliwi - czegoś radosnego i optymistycznego.

 

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 16 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku w Kinie Pod Baranami!

  

O FILMIE:

BILET DO RAJU | TICKET TO PARADISE
(Ol Parker) US 2022, 105’


Dwie, wielkie hollywoodzkie gwiazdy – Julia Roberts (Pretty Woman, Notting Hill) i George Clooney (W chmurach, Grawitacja) – ponownie pojawiają się razem na dużym ekranie. Tym razem zdobywcy Oscarów wcielają się w byłe małżeństwo, które wyrusza na rajską wyspę, by odwieść zakochaną córkę od pochopnej decyzji o wyjściu za mąż za lokalnego chłopaka.

 

ZWIASTUN:

 

 

 

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg      

 

PARTNERZY:

                           
              

Bookmark and Share

archiwum