kpb

Baranki w Pieluchach: Szef roku

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:
SZEF ROKU (reż. Fernando León de Aranoa)
czwartek, 23 grudnia 2021, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

 

 

Zapraszamy rodziców wraz z niemowlakami na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. W przedświąteczny czwartek 23 grudnia, tradycyjnie o godzinie 11.00, zaprezentowana zostanie pełna kąśliwego humoru komedia Szef roku, z brawurową rolą Javiera Bardema.

 
Właściciel fabryki (w tej roli znakomity Javier Bardem) pragnie otrzymać lokalną nagrodę dla najlepszego biznesu. Na jego drodze do sukcesu stanie jednak niejedna przeszkoda. Ich symbolem jest protestujący pod budynkiem były pracownik, który rzuca cień na wizerunek firmy oraz zarządzającego nią - idealnie uczesanego i elegancko ubranego - przedsiębiorcy.


Szef roku to oficjalny hiszpański kandydat do Oscara, a zarazem film, który zdobył rekordową liczbę dwudziestu nominacji do Nagród Goya. Szef roku to przenikliwe i zaskakująco uniwersalne studium charakterów, a także przesiąknięta kąśliwym humorem satyra społeczna na środowisko pracy.

 

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 15 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku  w Kinie Pod Baranami!

 

Zachęcamy do zabrania własnych kocyków i poduszek - nie będą one dostępne w sali.

 

O FILMIE:

SZEF ROKU | EL BUEN PATRÓN
(Fernando León de Aranoa) ES 2021, 120'

MFF w San Sebastián 2021 - nominacja: Złota Muszla - Udział w konkursie głównym (Fernando León de Aranoa)

 

Jak daleko posunie się Blanco (Javier Bardem), charyzmatyczny właściciel rodzinnej fabryki, aby otrzymać lokalną nagrodę dla najlepszego biznesu? Presja, by wszystko było idealnie, zderza się z nieprzewidzianymi wybrykami ze strony szukającego zemsty zwolnionego pracownika, cierpiącego na depresję kierownika czy zakochanej stażystki. A to dopiero początek kłopotów! Aby dopiąć swego, wyrachowany „dobry szef” bez skrupułów wtrąca się w życie prywatne swoich pracowników i przekracza wszelkie dopuszczalne granice, nieświadomie uruchamiając wybuchową reakcję łańcuchową prowadzącą do niewyobrażalnych konsekwencji.


ZWIASTUN:

 

 

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg      

 

PARTNERZY:

                           
              

Bookmark and Share

archiwum