kpb

Baranki w Pieluchach: Biały Potok

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:
BIAŁY POTOK (reż. Michał Grzybowski)
czwartek, 16 grudnia 2021, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

 

 

Zapraszamy rodziców wraz z niemowlakami na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. 16 grudnia, o godzinie 11.00, na ekranie pojawi się Biały Potok - pełna kłamstw i podejrzeń komedia pomyłek. W rolach głównych: Marcin Dorociński, Julia Wyszyńska, Agnieszka Dulęba-Kasza i Dobromir Dymecki.

 
Bohaterami Białego Potoku są przedstawiciele zamożnej klasy średniej w wieku 30-40 lat, którzy chętnie spędzają razem wolny czas, a nawet snują plany o wspólnym biznesie. Idyllę zaburza wyznanie Kasi, która podczas kłótni wyjawia mężowi, że z sąsiadem łączy ją coś więcej… Przyjaźń i miłość w jednej chwili stają pod znakiem zapytania, a wzajemne podejrzenia, powiązania finansowe oraz niewinne z pozoru kłamstwa nakręcają spiralę nieporozumień.


W obsadzie filmu znaleźli się: Marcin Dorociński (Teściowie, Gambit królowej), Julia Wyszyńska (Atak paniki), Agnieszka Dulęba-Kasza (aktorka Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu) i Dobromir Dymecki (Wszystko dla mojej matki, Artyści). Za reżyserię filmu odpowiada Michał Grzybowski, który jest też współautorem scenariusza (wraz z Tomaszem Walesiakiem). Biały Potok został uhonorowany Nagrodą Publiczności na 40. festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie.


Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 15 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku  w Kinie Pod Baranami!

 

Zachęcamy do zabrania własnych kocyków i poduszek - nie będą one dostępne w sali.


O FILMIE:

BIAŁY POTOK | BIAŁY POTOK
(Michał Grzybowski) PL 2021, 79'

Złote Lwy 2020 - nominacja: Konkurs Filmów Mikrobudżetowych - Udział w konkursie (Michał Grzybowski)
Młodzi i Film 2021 - wygrana: Konkurs Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych - Jantar za główną rolę męską (Marcin Dorociński), Nagroda Publiczności - Dla filmu pełnometrażowego (Michał Grzybowski)
OFF CAMERA 2021 - nominacja: Konkurs Polskich Filmów Fabularnych - Udział w konkursie (Michał Grzybowski)
TOFIFEST 2021 - nominacja: FROM POLAND. Konkurs Polski - Udział w konkursie (Michał Grzybowski)

 

Małżeństwo Ewy i Michała to pasmo sukcesów w życiu rodzinnym i zawodowym. Właśnie oczekują narodzin drugiego dziecka. Kasia i Bartek próbują spełnić swoje marzenia, ale nieustanne borykają się z problemami. Mogliby wykorzystać swój potencjał do budowania lepszego jutra dla swoich rodzin, ale niestety dają się ponieść kompleksom i niespełnionym nadziejom. Spiralę nakręca strach przed przyznaniem się do błędu, który pozbawia ich zdolności do racjonalnego myślenia.

 

ZWIASTUN:


 

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg      

 

PARTNERZY:

                           
              

Bookmark and Share

archiwum