kpb

Baranki Dzieciom (zima 2019): Pierwszy dzień zimy z Basią

PIERWSZY DZIEŃ ZIMY Z BASIĄ
BASIA 3 (Marcin Wasilewski) PL 2019, 50’
oraz warsztaty bębniarskie
niedziela, 22 grudnia 2019, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

 

 

W niedzielę, 22 grudnia zapraszamy najmłodszych widzów do udziału w Barankach Dzieciom. Najmłodsi będą świętować pierwszy dzień zimy z Basią - bohaterką każdego przedszkolaka. Obejrzą cztery odcinki z najnowszej serii przygód rezolutnej pięciolatki, a po seansie wezmą udział w warsztatach bębniarskich.

 

PROGRAM:

BASIA 3
(Marcin Wasilewski) PL 2019, 50’


Trzecia odsłona przygód ulubienicy przedszkolaków, znanej wielbicielom kultowej serii książek. W kolejnych czterech epizodach Basia, z właściwym sobie urokiem i energią, stawia czoła wyzwaniom codzienności: zmaga się z domowym bałaganem, radzi sobie z kolejnymi obowiązkami, nawiązuje nowe przyjaźnie i przygotowuje się do Świąt.

 
Odcinki: BASIA I BAŁAGAN | BASIA I MAMA W PRACY | BASIA I TITI | BASIA I BOŻE NARODZENIE

 
Warsztaty bębniarskie poprowadzi Mateusz Sarapata, uczeń rewelacyjnego perkusisty Marka „Smoka” Rajsa (Krakowska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej), członek zespołu SALK i Wataha Drums. Na co dziej występuje z Pauliną Przybysz. Wraz z bratem Michałem zajmuje się produkcją muzyczną pod szylem Sarapata Sound Workers. 
Dzieci będą poznawać instrumenty (conga, djembe, dun duny, bongosy, cajon, bum bum rurki itp.), ich historię oraz dźwięki, jakie można z nich wydobyć, a także uczyć się zasad rytmiki i wspólnie muzykować.


 

BILETY: 11 zł

 

BARANKI DZIECIOM: ZIMA 2019 - PROGRAM:

 

(FANPAGE na Facebooku)KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

Kino Pod Baranami ośmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!Partnerzy cyklu:

                


     

Cykl polecają:


CzasDzieci.pl                   

 

Qlturka.pl       Mali Turyści        MiastoDzieci.pl

 

                   

 

 

 

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum