kpb

Baranki Dzieciom (zima 2019): Baranki i Agatka

BARANKI I AGATKA
AGATKA (Andrzej Kukuła, Wojciech Wojtkowski) PL 2015, 40’
oraz warsztaty plastyczne
niedziela, 15 grudnia 2019, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

 

 

W niedzielę, 15 grudnia zapraszamy najmłodszych widzów do udziału w Barankach Dzieciom. Mali kinomani zobaczą niezwykłe przygody Agatki i jej chomika Cyryla oraz wezmą udział w warsztatach plastycznych.

 

PROGRAM:

AGATKA
(Andrzej Kukuła, Wojciech Wojtkowski) PL 2015, 40’

 
Agatka to pełna kolorów i humoru filmowa opowieść dla najmłodszych widzów, w której świat realny jest równie ważny, co świat wyobrażony. Tytułowa bohaterka to kilkuletnia dziewczynka, która wraz ze swoim chomikiem Cyrylem bierze udział w licznych przygodach. I choć za każdym razem ich punktem wyjścia są zdarzenia lub przedmioty z najbliższego otoczenia Agatki i jej rodziny, to główna część opowieści dzieje się w świecie wyobraźni bohaterki. Wyprawy do wymyślonych przez Agatkę krain często pomagają dziewczynce w rozwiązywaniu problemów realnego świata i zrozumieniu codziennych spraw. Pozwalają oswoić lęki, uczą odpowiedzialności i porządku.


Odcinki: GRAFFITI | KAKTUS | PAPIERNIK | PRZEZIĘBIENIE

 
Warsztaty plastyczne poprowadzi Anna Karlińska, absolwentka Sztuki Ogrodowej na Uniwersytecie Rolniczym, projektantka ogrodów, z zamiłowania florystka i plastyczka. Prowadzi mały butik pod nazwą Karmel, gdzie sprzedaje m.in. ręcznie robioną biżuterię (ul. Karmelicka 12).


 

BILETY: 11 zł

 

BARANKI DZIECIOM: ZIMA 2019 - PROGRAM:

 

(FANPAGE na Facebooku)KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

Kino Pod Baranami ośmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!Partnerzy cyklu:

                


     

Cykl polecają:


CzasDzieci.pl                   

 

Qlturka.pl       Mali Turyści        MiastoDzieci.pl

 

                   

 

 

 

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum