kpb

Truposze nie umierają - pokaz przedpremierowy

Truposze nie umierają (reż. Jim Jarmusch)
- pokaz przedpremierowy

piątek, 19 lipca 2019, godz. 20.15
Kino Pod Baranami

 

19 lipca zapraszamy na przedpremierowy pokaz najnowszego filmu utytułowanego scenarzysty i reżysera, Jima Jarmuscha (PatersonTylko kochankowie przeżyją) - Truposze nie umierają. W tym komediowym horrorze zobaczymy plejadę gwiazd stale współpracujących z Jarmuschem - Billa Murraya, Adama Drivera, Chloë Sevigny, Tildę Swinton, Iggy'ego Popa, Steve'a Buscemiego, Toma Waitsa, a także młodych aktorów - Selenę Gomez, Danny'ego Gloverera, Caleba Landry'ego Jonesa, Carola Kane'a.

 

Jarmusch, w swoim niepodrabialnym stylu, zabiera nas na spotkanie ze swoistą apokalipsą zombie. I robi to – jak zawsze on – z przymrużeniem oka. Atak zombie to tak naprawdę punkt wyjścia do ukazania współczesnych złych przyzwyczajeń ludzi na całym świecie. Truposze nie umierają to dziesiąty film Jarmuscha oklaskiwany na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes.

 

BILETY:
23 zł (normalny)
16 zł (ulgowy)

 

O FILMIE:

TRUPOSZE NIE UMIERAJĄ | THE DEAD DON'T DIE
(Jim Jarmusch) US/SE 2019, 104'

W sennym miasteczku Centerville coś idzie nie tak. Wielki krwawy Księżyc zawisł jakby niżej niż zazwyczaj. Czas mija inaczej, a zwierzęta zachowują się dziwnie. Nikt nie wie dlaczego. Przekazy mediów brzmią nieco przerażająco, naukowcy są skonfundowani. Ale nikt nie podejrzewa, co za chwilę się tu wydarzy…
A wydarzy się wiele, bo zmarli właśnie wstają z grobów i brutalnie atakują żywych. Przed nimi wielka walka o przetrwanie.
Bill Murray, Adam Driver i Chloë Sevigny wcielają się w postacie gliniarzy z Centerville, którzy zostają zmuszeni stawić czoła wygłodniałym zombie atakującym miasteczko.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum