kpb

Baranki Dzieciom (zima 2019): Mikołajki z Florką

BARANKI DZIECIOM: MIKOŁAJKI Z FLORKĄ
niedziela, 1 grudnia 2019, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

BILETY WYPRZEDANE!

 

 

 
1 grudnia zapraszamy najmłodszych widzów na Mikołajki z Florką. W programie pokaz wybranych odcinków najnowszego sezonu polskiego serialu animowanego o przygodach sympatycznej i ciekawej świata ryjówki Florki, wspólne zabawy z animatorami oraz wizyta Świętego Mikołaja. Dla każdego dziecka przewidziany jest mały upominek!


Wydarzenie skierowane jest do dzieci w wieku od 2. do 6. roku życia.


BILETY: 20 zł [ BILETY WYPRZEDANE! ]


PROGRAM:

PROJEKCJA BAJEK - czas trwania: 45’
PAMIĘTNIK FLORKI sezon 4.
(A. Wróblewska-Dzwoniarek, J. Martyn, D. Cieśla, J. Bartczak, B. Koniecka, J. Dudzińska, M. Skrobecki, A. Mikina, P. Rogowski, B. Izdebska, M. Stróżycka)
PL 2019, 40’   

Pamiętnik Florki to polski serial animowany o przygodach sympatycznej i ciekawej świata ryjówki, oparty na serii książek Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel. Każdy odcinek poświęcony jest innej, często nowej dla Florki sytuacji, w której wesołej ryjówce towarzyszą różne uczucia. Mali widzowie mogą śledzić jej losy i obserwować, jak z nowym wyzwaniem radzi sobie ich ulubiona bohaterka: co myśli i czuje, jakie ma trudności czy do jakich dochodzi wniosków. Chociaż Florka nie do końca dowierza tłumaczeniom dorosłych i woli sprawdzić wszystko na własnej skórze, wie, że zawsze może liczyć na pomoc rodziny czy młodych przyjaciół. Z jej codziennymi dylematami, obawami czy wątpliwościami z łatwością utożsami się niemal każdy przedszkolak. Serial ma cenne walory edukacyjne, jednak prezentowane są w lekki, przyjemny dla odbiorcy i pełen wdzięku sposób.


Odcinki: BIWAK | DENTYSTA | JAKIE ŚLICZNE | OBOWIĄZEK


ZABAWY FAMIGĄ - czas trwania: 20’
Nawet jeśli na zewnątrz zabraknie śniegu, w Kinie czeka nas zimowa zabawa mroźnymi chusteczkami i prawdziwa bitwa na śnieżki! Radosne Śnieżynki wprowadzą dzieci w świąteczny klimat i przygotują na wizytę wyjątkowego Gościa.


WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA - czas trwania: ok. 40’
Na koniec spotkania Kino odwiedzi Święty Mikołaj, który wręczy każdemu dziecku upominek oraz zbierze zamówienia na przyszły rok.


Warsztaty dla szkół i przedszkoli - Famiga
Famiga zajmuje się organizacją imprez/eventów firmowych, warsztatami dla animatorów i nauczycieli oraz niezapomnianymi urodzinami dla dzieci. W ofercie znajdują się także zajęcia adaptacyjne i ogólnorozwojowe dla maluszków 0-3 lata wraz z opiekunem.

Bookmark and Share

archiwum