kpb

Baranki w Pieluchach: Kraina wielkiego nieba

czwartek, 20 grudnia 2018, godz. 11.30 (!)

 

 

W czwartek, 20 grudnia,  zapraszamy rodziców z niemowlakami wyjątkowo na seans w ramach cyklu Baranki w Pieluchach o godz. 11.30. Na ekranie Kraina wielkiego nieba - pełna emocji opowieść o małżeństwie zmierzającym do autodestrukcji z udziałem Carey Mulligan i Jake'a Gyllenhaala.

 

Paul Dano, który jako aktor zdobył uznanie za role w filmach Aż poleje się krew czy Zniewolony. 12 Years a Slave, po raz pierwszy staje za kamerą, aby przenieść na ekran swoją ukochaną powieść: Wildlife autorstwa laureata Nagrody Pulitzera, Richarda Forda. To fantastycznie skonstruowana opowieść o rodzinie, która wydaje się dążyć do autodestrukcji. Scenariusz filmu Dano napisał razem ze swoją partnerką, aktorką i scenarzystką Zoe Kazan (I tak cię kocham). Kraina wielkiego nieba to aktorski popis Carey Mulligan (Drive, Wstyd) i Jake’a Gyllenhaala (Zwierzęta nocy, Wolny strzelec), który zachwycił m.in. widzów i krytyków obecnych na pokazie filmu na festiwalu Sundance.

 

Bilety: 13 zł

 

Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

O FILMIE:  

KRAINA WIELKIEGO NIEBA | WILDLIFE
reż. Paul Dano, USA 2018, 104'

Nagrody Film Independent 2019: 3 nominacje do nagrody Independent Spirit - najlepszy film debiutancki, najlepsza aktorka (Carey Mulligan), najlepsze zdjęcia (Diego Garcia)
MFF w Cannes 2018: nominacja do Złotej Kamery
MFF w Toronto 2018: Prezentacje Specjalne
MFF Sundance 2018: Konkurs Główny

Jeanette (Carey Mulligan) i Jerry (Jake Gyllenhaal) są tylko z pozoru szczęśliwym małżeństwem. Właśnie przeprowadzili się do domu na przedmieściach, ale w nowym miejscu czekają na nich stare problemy.  On po raz kolejny woli uciec, niż zmierzyć się z trudnościami. Kiedy wyjeżdża na kilka miesięcy gasić niebezpieczne pożary lasów, ona zostaje sama z dorastającym synem. Podejmuje ryzykowną decyzję chcąc znów poczuć się dziewczyną, jaką była kiedyś – szaloną, atrakcyjną i pełną życia.

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg     

PARTNERZY:

  
                           
              

Bookmark and Share

archiwum