kpb

Baranki w Pieluchach: Narodziny gwiazdy

czwartek, 6 grudnia 2018, godz. 11.00

 

 

W czwartek, 6 grudnia, zapraszamy rodziców z niemowlakami na pokaz jednego z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku - nagrodzonego w Wenecji filmu Narodziny gwiazdy z udziałem Bradleya Coopera i Lady Gagi. 

 

Narodziny gwiazdy  to nowa wersja muzycznego dramatu, w którego wcześniejszych odsłonach wystąpili m.in. Judy Garland, James Mason, Kris Kristofferson i Barbra Streisand. Reżyser i odtwórca jednej z głównych ról Bradley Cooper (American Hustle, Drugie Oblicze) wcielił się w popularnego muzyka country mierzącego się z osobistymi problemami. Nieoczekiwanie na jego drodze staje młoda dziewczyna, której głos i talent robią na nim kolosalne wrażenie. Wkrótce rodzi się między nimi uczucie, a ich wspólne występy dają dziewczynie niezwykły rozgłos. W postać początkującej piosenkarki wcieliła się Stefani Germanotta, znana na całym świecie jako Lady Gaga, a na ekranie towarzyszą jej również Sam Elliott i Dave Chappelle.

 

Bilety: 13 zł

 

Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

O FILMIE:  

NARODZINY GWIAZDY | A STAR IS BORN
reż. Bradley Cooper, USA 2018, 135'

MFF w Wenecji 2018: Nagroda Fundacji Smithers
MFF w Toronto 2018: nominacja do nagrody People's Choice

Jackson Maine, gwiazdor muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally. Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania ją do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa jego dokonania, muzykowi jest coraz trudniej poradzić sobie ze słabnącą popularnością.

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg     

PARTNERZY:

  
                           
              

Bookmark and Share

archiwum