kpb

Mikołajki z Famigą 2018

Baranki Dzieciom:
MIKOŁAJKI z Famigą
niedziela, 2 grudnia 2018, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

 

 

Uwaga!

Bilety na spotkanie pod hasłem Mikołajki z Famigą zostały WYPRZEDANE.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

W niedzielę, 2 grudnia, o godz. 11.00, zapraszamy najmłodszych widzów na Mikołajki z Famigą. W programie pokaz bajek z serii Przytul mnie, wspólne zabawy z animatorami oraz wizyta Świętego Mikołaja. Dla każdego dziecka przewidziany jest mały upominek! Bilety w cenie 15 zł.


 


fot. Emilian Aleksander

 

Zapraszamy małych kinomanów do spędzenia tegorocznych Mikołajek z Famigą i misiowymi bohaterami serialu Przytul mnie. Po projekcji bajek o mieszkańcach pewnego wyjątkowego lasu, dzieci wezmą udział w inspirowanych zimą zabawach przygotowanych przez animatorów z Famigi. Spotkanie zwieńczy tradycyjna wizyta Świętego Mikołaja, który wręczy każdemu z małych widzów prezent ufundowany przez sponsorów.

 

BILETY: 15 zł

* Dostępne w kasie Kina oraz online

** Wydarzenie skierowane jest do dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

 

PROGRAM:

BARANKI DZIECIOM: PROJEKCJA BAJEK - czas trwania: 40’
PRZYTUL MNIE - zestaw bajek
reż. Mateusz Jarmulski, Polska 2016

Podnoszący na duchu serial dla dzieci, pokazujący wyjątkową relację między Tatą Misiem a Małym Misiem, zrealizowany na podstawie bestsellerowej książki Proszę mnie przytulić Przemysława Wechterowicza z ilustracjami Emilii Dziubak.

Tata Miś i Mały Miś żyją w lesie, w którym nigdy się nie nudzą. Każdy dzień przynosi nową przygodę. Charyzmatyczny a przy tym nieco niezdarny Tatuś oraz czuły i energiczny Miś rozbawią, rozśmieszą i wyciągną pomocną łapę do wielu leśnych zwierząt. Razem odkrywają czym jest przyjaźń, otwartość oraz odpowiedzialność. Przede wszystkim jednak uczą się, że dzieląc się z innym sami stajemy się bogatsi.
Autorem scenariusza jest Bartosz Wierzbięta - twórca kultowych dialogów do polskich wersji językowych takich animacji, jak Shrek, Madagaskar czy Sing.

Odcinki: CZASEM | KŁOPOTY Z BRZUSZKIEM | MÓJ TATA JELEŃ | NOWY SĄSIAD | ZIMA ZŁA | ZIMOWY SEN | TRUDNA SZTUKA

 

ZABAWY Z FAMIGĄ - czas trwania: 20’
Nawet jeśli na zewnątrz zabraknie śniegu, w Kinie czeka nas zimowa zabawa mroźnymi chusteczkami i prawdziwa bitwa na śnieżki! Radosne Śnieżynki wprowadzą dzieci w świąteczny klimat i przygotują na wizytę wyjątkowego Gościa.

 

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA - czas trwania: ok. 40’
Na koniec spotkania Kino odwiedzi Święty Mikołaj, wręczy każdemu dziecku upominek oraz zbierze zamówienia na przyszły rok.

 

FAMIGA - zajęcia, warsztaty, urodziny, Sala Doświadczania Świata

Famiga zajmuje się organizacją imprez oraz niezapomnianych urodzin dla dzieci w swoich siedzibach oraz wyjazdowo. Dodatkowo w Famidze na ulicy Wrocławskiej znajduje się sensoryczna Sala Doświadczania Świata - zupełnie inna i nietypowa przestrzeń zabawy oraz edukacji opartej na zmysłach.
W ofercie znajdują się także zajęcia adaptacyjne i ogólnorozwojowe dla maluszków od 0 do 3 lat wraz z opiekunem!

Więcej informacji na www.famiga.pl

 


KINO POD BARANAMI & FAMIGA
- wielokrotni zdobywcy certyfikatu MIEJSCA PRZYJAZNEGO MALUCHOM

 

ORGANIZATORZY:

             

 

PARTNERZY:

           

 

      

Bookmark and Share

archiwum