kpb

Zegar czarnoksiężnika - pokaz specjalny

ZEGAR CZARNOKSIĘŻNIKA (reż. Eli Roth)
- pokaz specjalny

wtorek, 30 października 2018, godz. 17.15
Kino Pod Baranami

 

 

We wtorek, 30 października, zapraszamy na pokaz filmu Zegar czarnoksiężnika - opowieści o niebezpiecznych przygodach pewnego nastoletniego chłopca, który odkrywa mroczną stronę magii. Na ekranie Jack Black, Cate Blanchett i Kyle MacLachlan. Film wyświetlany będzie z polskim dubbingiem.

 

Eli Roth, twórca horroru Hostel, tym razem sięga po gatunek fantasy, dokładnie wiedząc jak napędzić stracha dzieciom i młodzieży. Zegar czarnoksiężnika  to rozgrywająca się w latach 50. historia osieroconego chłopca, który trafia pod opiekę wuja mieszkającego w ogromnym domu na odludziu. Wkrótce po przybyciu do posiadłości dla chłopaka staje się jasne, że jego krewny para się magią.  Przekomarzając się ze swoją równie ekscentryczną sąsiadką, mężczyzna próbuje odnaleźć ukryty wewnątrz domu zegar, który odmierza czas do jakiegoś tajemniczego i złowrogiego wydarzenia. Czy uda im się go odnaleźć?

 

Scenariusz do filmu powstał na podstawie pierwszej z serii książek fantastycznych dla młodzieży autorstwa B. W filmie wystąpili Jack Black, Cate Blanchett i Kyle MacLachlan (serial Miasteczko Twin Peaks).

 

Film prezentowany będzie w wersji z polskim dubbingiem.

 

BILETY:

20 zł (normalny) | 15 zł (ulgowy) | 14 zł (senior)

 

O FILMIE:

ZEGAR CZARNOKSIĘŻNIKA | THE HOUSE WITH A CLOCK IN ITS WALLS
reż. Eli Roth, USA 2018, 104'

Nastoletni Lewis Barnavelt po śmierci rodziców trafia do położnej na odludziu posiadłości ekscentrycznego wuja Jonathana. Wkrótce po przybyciu chłopak odkrywa, że wuj praktykuje różne formy magii i eksploruje niebezpieczne obszary światów równoległych. Wszystko po to, by rozwikłać zagadkę zaginionego mistrza czarnej magii Isaaca Izarda, który ukrył w murach posiadłości wiecznie tykający zegar. Jego odnalezienie może zadecydować o losach świata.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum