kpb

Baranki w Pieluchach: Jak pies z kotem

czwartek, 25 października 2018, godz. 11.00

 

 

Podczas kolejnego spotkania z cyklu Baranki w Pieluchach zaprezentujemy film Jak pies z kotem Janusza Kondratiuka z udziałem Roberta Więckiewicza oraz nagrodzonych w Gdyni Olgierda Łukasiewicza i Aleksandry Koniecznej. Pokaz dla rodziców z niemowlakami odbędzie się w czwartek, 25 października. Zapraszamy!  

 

W swoim najnowszym filmie Janusz Kondratiuk (Dziewczyny do wzięcia) stworzył słodko-gorzki obraz relacji rodzinnych, dla którego inspiracją jest prawdziwa historia. Jak pies z kotem to pełna ironicznego humoru wizja nieszablonowej rodziny, z jej konfliktami i rywalizacją, niepozbawiona momentów wzruszenia i autentycznej bliskości. W filmie wystąpili Robert Więckiewicz i Olgierd Łukaszewicz, którym towarzyszą Aleksandra Konieczna (Ostatnia rodzina) i Bożena Stachura (Chopin. Pragnienie miłości). Podczas tegorocznej edycji festiwalu w Gdyni Olgierda Łukaszewicza oraz Aleksandrę Konieczną uhonorowano nagrodami za najlepsze role drugoplanowe

 

Bilety: 13 zł

 

Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

O FILMIE:  

JAK PIES Z KOTEM | A CAT WITH A DOG
reż. Janusz Kondratiuk, Polska 2018, 102'


Festiwal Polskich Filmów Fabularnych 2018: Konkurs Główny, najlepsza drugoplanowa rola kobieca (Aleksandra Konieczna), najlepsza drugoplanowa rola męska (Olgierd Łukasiewicz)

Gdy starszy z braci nagle zachoruje, młodszy pomimo różnic i muru nieporozumień jaki przez lata wyrósł między nimi, podejmie się opieki nad potrzebującym pomocy bratem.

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg     

PARTNERZY:

  
                           
              

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum