kpb

Studencki Nocny Klub Filmowy: Atak paniki (przedpremierowo!)

czwartek, 18 stycznia 2018, godz. 23.15

 


fot. Hubert Komerski/Akson Studio

 

W czwartek, 18 stycznia, zapraszamy na kolejne spotkanie Studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. W programie przedpremierowy pokaz czarnej komedii Atak paniki - pełnometrażowego debiutu reżyserskiego Pawła Maślony.

 

Atak paniki to wielowątkowa opowieść, w której zwykli ludzie wpadają w wir nieoczekiwanych zdarzeń, co radykalnie odmieni ich życie. W tej brawurowej komedii nic nie jest tym czym się wydaje, a codzienność zamienia się w czyste wariactwo. Film Pawła Maślony to również znakomite role aktorskie w wykonaniu nagrodzonej na festiwalu w Gdyni Magdaleny PopławskiejDoroty Segdy, Artura Żmijewskiego, Grzegorza Damięckiego, Julii Wyszyńskiej i Mirosława Haniszewskiego.

 

Gospodynią spotkania będzie Anna Zarobnik - studentka II roku psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim.

 

Czwartkowe noce w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru. To filmy prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej  w studenckim gronie. Przed burzliwą wymianą zdań poczęstujemy Was kanapkami, kawą i herbatą.

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

Bilety dla studentów: 11 zł.

 

Posiadacze ważnej legitymacji studenckiej mogą otrzymać kupon studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Za każdy zakupiony bilet na seans studenckiego Nocnego Klubu Filmowego przysługuje jedna pieczątka, pięć pieczątek uprawnia do darmowego biletu na kolejny pokaz Klubu. Regulamin akcji można znaleźć TUTAJ.

 

O FILMIE: 

ATAK PANIKI | PANIC ATTACK
reż. Paweł Maślona, Polska 2017, 100'


fot. Hubert Komerski/Akson Studio

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2017: konkurs główny, najlepsza drugoplanowa rola kobieca (Magdalena Popławska)
Festiwal Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa 2017: Złoty Szczeniak za najlepszą pierwszoplanową rolę męską (Artur Żmijewski) oraz najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą (Magdalena Popławska)

Atrakcyjna autorka kryminałów na randce spotyka swojego byłego. Wracające z wakacji małżeństwo wybiera najgorsze miejsca w samolocie. Nastolatek po raz pierwszy pali trawkę i przeżywa totalny odlot. Młoda dziewczyna ryzykuje, że koleżanki zdemaskują ją jako gwiazdę porno. Panna młoda z pomocą psiego psychologa rodzi na własnym weselu, a w tym czasie kelner próbuje uratować planetę. 

 

ZWIASTUN:

 

Strona sNKF na Facebooku .
Twitter -
TUTAJ.  

 

PARTNERZY: 

 

             

    

 

MÓWIĄ O NAS:


        

  

     

        

Bookmark and Share

archiwum