kpb

Dojrzałe Kino: Powrót do Montauk

środa, 3 stycznia 2018, godz. 11.00  

 

  

 

W środę, 3 stycznia, zapraszamy dojrzałych widzów na pokaz filmu Powrót do Montauk, najnowszego dzieła jednego z najciekawszych niemieckich reżyserów, Volkera Schlöndorffa (Blaszany bębenek, Król Olch). W roli głownej znakomity szwedzki aktor, Stellan Skarsgård (Dziewczyna z tatuażem, Melancholia, Buntownik z wyboru).

 

Dojrzałe Kino to cykl spotkań skierowany do starszych widzów. Co tydzień prezentujemy wybraną premierę, która poprzedzona jest prelekcją, a po seansie odbywa się dyskusja. Naszych widzów częstujemy kawą, herbatą i ciasteczkami. Gospodynią spotkań jest pani redaktor Maria Malatyńska.

 

Spotkania Dojrzałego Kina odbywają się co środę, w okolicach godziny 11.00. Uczestnicy cyklu prowadzą blog z recenzjami obejrzanych filmów: www.dojrzalekino.pl

 

Dojrzałe kino, jak dojrzałe wino - to pełnia smaku!

 

BILETY dla seniorów: 14 zł

 

O FILMIE:  

POWRÓT DO MONTAUK | RETURN TO MONTAUK
reż. Volker Schlöndorff, Niemcy/Francja/Irlandia 2017, 106' 

Max Zorn, dojrzały i popularny pisarz w czasie trasy promującej jego książkę spotyka w Nowym Jorku kobietę, z którą niegdyś coś go łączyło. Chociaż nie widzieli się od 17 lat, mężczyzna nigdy o niej nie zapomniał. Wspólnie spędzony weekend może być szansą na odnowienie relacji. Czy obecne zobowiązania i błędy z przeszłości im na to pozwolą?

 

ZWIASTUN:

 
zrealizowano przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

  
       

PARTNERZY:

  
            

     

 
       

  

Bookmark and Share

archiwum