kpb

Cudowny chłopak - pokaz przedpremierowy

CUDOWNY CHŁOPAK (reż. Stephen Chbosky)
- pokaz przedpremierowy
czwartek, 28 grudnia 2017, godz. 20.45
Kino Pod Baranami

 

 

W czwartek, 28 grudnia, zapraszamy na pokaz filmu Cudowny chłopak - ekranizacji bestsellerowej powieści autorstwa R.J. Palacio, która wzruszyła i rozbawiła miliony czytelników na całym świecie.

 

Cudowny chłopak Stephena Chbosky'ego to poruszająca opowieść o 10-letnim chłopcu ze zdeformowaną twarzą, który chce udowodnić rówieśnikom, że piękno to więcej niż wygląd. Julia Roberts, Owen Wilson i Jacob Tremblay (młody gwiazdor znakomitego Pokoju) w porywającej opowieści o tym, że niełatwo być innym.

 

BILETY:

22 zł (normalny) | 15 zł (ulgowy) | 14 zł (senior)

 

O FILMIE:

CUDOWNY CHŁOPAK | WONDER
reż. Stephen Chbosky, USA 2017, 113'

Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż „zwykły dzień w szkole”. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak zaczynając 5. klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia jednak, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz „dziwadłem”. Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w chłopcu siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum