kpb

I tak cię kocham - pokaz przedpremierowy

I TAK CIĘ KOCHAM (reż. Michael Showalter)
- pokaz przedpremierowy

środa, 27 grudnia 2017, godz. 20.45
Kino Pod Baranami

 

 

W środę, 27 grudnia, zapraszamy na świąteczny przedpremierowy pokaz filmu I tak cię kocham w reżyserii Michaela Showaltera z Kumailem Nanjianim i Zoe Kazan w rolach głównych. W wielu rankingach wspomina się, że ta porywająca love story, którą zainspirowało samo życie, ma duże szanse na oscarowe nominacje.

 

Uznane za jedną z najzabawniejszych komedii romantycznych dekady (Variety), I tak cię kocham było odkryciem festiwalu Sundance, zdobyło nagrodę publiczności na MFF w Locarno i stało się wielkim przebojem amerykańskim kin, obecnie zaś bije rekordy popularności na świecie.

 

Na ekranie znany z serialu Dolina Krzemowa Kumail Nanjiani – jednocześnie współscenarzysta tej autobiograficznej historii, oraz Zoe Kazan (Słowo na M), która jako nowe ucieleśnienie ‚dziewczyny z sąsiedztwa’ stopniowo przejmuje schedę po Meg Ryan. W rolach drugoplanowych wystąpili słynny komik – Ray Romano (serial Wszyscy kochają Raymonda) i zdecydowanie za rzadko pojawiająca się na ekranie laureatka Oscara za FortepianHolly Hunter.

 

BILETY:

22 zł (normalny) | 15 zł (ulgowy) | 14 zł (senior)

 

I TAK CIĘ KOCHAM | THE BIG SICK
reż. Michael Showalter, USA 2017, 120'

http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9198_1.jpg

American Film Festival 2017: udział w sekcji Highlights
MFF w Locarno 2017: Nagroda Publiczności, nominacja do nagrody Variety Piazza Grande
FF w Nuntucket 2017: Nagroda Publiczności
Niezależne Nagrody Filmowe Gotham 2017: nominacja do nagrody za najlepszy scenariusz (Kumail Nanjiani, Emily V. Gordon)

Mężczyzna z kapitalnym poczuciem humoru i konserwatywną rodziną na głowie (Kumail Nanjiani) spotkał przypadkiem nowoczesną dziewczynę, która miała dosyć związków (Zoe Kazan). Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak na drodze do szczęścia stanie szereg przeszkód i wyzwań, którym zakochani będą musieli stawić czoła. Gdy wydaje się, że cały świat – na czele z rodziną – sprzysiągł się, by zburzyć ich szczęście, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum