kpb

The Disaster Artist - pokaz przedpremierowy (bilety wyprzedane)

THE DISASTER ARTIST (reż. James Franco)
- pokaz przedpremierowy

Kino Pod Baranami
wtorek, 19 grudnia 2017, godz. 21.00


http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9331_0.jpg

UWAGA!
Pokaz wyprzedany!

______________________________________________________

We wtorek, 19 grudnia, zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu The Disaster Artist w reżyserii Jamesa Franco - nagrodzonej na festiwalu w San Sebastián opowieści o twórcy kultowego filmu The Room.


Aktor nie tylko stanął za kamerą, ale wystąpił również w głównej roli Tommy'ego Wiseau, za którą Hollywood Foreign Press przyznało mu nominację do Złotego Globu. Film powalczy również o nagrodę dla najlepszej komedii. Na ekranie aktorowi towarzyszy mu jego brat, Dave Franco, a także m.in. Seth Rogen i Alison Brie

Polską premierę filmu zaplanowano na 9 lutego 2018 roku.

BILETY:

O FILMIE:


THE DISASTER ARTIST
| THE DISASTER ARTIST
reż. James Franco, USA 2017, 103'
http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9329_0.jpg

Złote Globy 2017: nominacje do nagrody dla najlepszej komedii lub musicalu oraz najlepszego aktora w komedii lub musicalu (James Franco)
MFF w San Sebastián 2017: najlepszy film
Nagrody Gotham 2017: najlepszy aktor (James Franco)
Nagrody National Board of Review 2017: najlepszy scenariusz adaptowany (Michael H. Weber, Scott Neustadter)

Prawdziwa, tragikomiczna historia początkującego twórcy filmowego i niesławnego wyrzutka Hollywoodu, Tommy’ego Wiseau - artysty, który realizował swoją pasję w co najmniej dyskusyjny sposób.

Reżyser James Franco (Kiedy umieram, Dziecię boże) uczynił z niej afirmację przyjaźni, ekspresji artystycznej i pogoni za marzeniami na przekór przeciwnościom losu. Komediodramat The Disaster Artist oparty jest na bestsellerze Grega Sestero opisującym proces powstawania kultowego „najgorszego filmu na świecie” Tommy’ego Wiseau The Room. Ta niesamowita i przezabawna historia udowadnia, że legendą można zostać z różnych powodów. Nawet nie mając pojęcia o tym, co się robi, można zajść bardzo daleko.


ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum