kpb

Baranki w Pieluchach: Zabicie świętego jelenia

czwartek, 14 grudnia 2017, godz. 11.00

 

 

W czwartek (14 grudnia) zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz thrillera Zabicie świętego jelenia - najnowszego filmu nagrodzonego na festiwalu w Cannes Yorgosa Lanthimosa (Lobster) z Colinem FarrellemNicole Kidman w rolach głównych.

 

Bilety: 13 zł

 

O FILMIE:  

ZABICIE ŚWIĘTEGO JELENIA | THE KILLING OF A SACRED DEER
reż. Yorgos Lanthimos, Wielka Brytania/Irlandia/USA 2017, 121'

MFF w Cannes 2017: konkurs główny, najlepszy scenariusz (Yorgos Lanthimos)

Steven (Farrell) jest wybitnym kardiochirurgiem, a jego żona, Anna (Kidman), szanowaną okulistką. Mają dwójkę dzieci: 14-letnią Kim i 12-letniego Boba. Są zamożni, zdrowi i toczą szczęśliwe, rodzinne życie. Steven przyjaźni się z 16-letnim Martinem, który nie ma ojca i którego niejako przyjął pod swoje skrzydła. Pewnego dnia mężczyzna przedstawia chłopaka swojej rodzinie. Od tego czasu sprawy przybierają nieoczekiwany, katastrofalny w skutkach obrót. Idealny świat zamienia się w chaos, a Steven staje przed niewyobrażalnie trudnym wyborem. Bez względu na to jaką decyzję podejmie, stanie się sprawcą tragedii we własnej rodzinie.

 

ZWIASTUN:

 

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

      

PARTNERZY:

  
                           

    
                   

 

 

Bookmark and Share

archiwum