kpb

Paddington 2 - pokaz przedpremierowy

PADDINGTON 2 (reż. Paul King)
- pokaz przedpremierowy

środa, 6 grudnia 2017, godz. 17.00
Kino Pod Baranami

 

 

Z okazji dnia Świętego Mikołaja w środę, 6 grudnia, zapraszamy serdecznie na przedpremierowy pokaz filmu Paddington 2 w reżyserii Paula Kinga - drugiej części szalonych i zabawnych przygód uroczego misia, którego pokochały dzieciaki i dorośli na całym świecie. 

 

Rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłon­ności do wpadania w tarapaty trafia w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe funda­mentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?! Niedźwiadka wspierają znakomici brytyjscy aktorzy: Hugh Grant, Brendan Gleeson, Sally Hawkins, Jim Broadbent, Hugh Bonneville i Ben Whishaw.

Film zostanie zaprezentowany w wersji z polskim dubbingiem. W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in. Artur Żmijewski, Maja Ostaszewska, Jacek Mikołajczak i Jolanta Fraszyńska.

 

Polską premierę zaplanowano na 29 grudnia 2017 roku.

 

BILETY:

20 zł (normalny) | 15 zł (ulgowy) | 14 zł (senior)

 

Uwaga!

Dla pierwszych 10 osób, które kupią bilet na pokaz w kasie Kina - plakat filmu Paddington 2!

 

O FILMIE:

PADDINGTON 2 | PADDINGTON 2
reż. Paul King, Wielka Brytania/Francja 2017,95'

W kolejnej odsłonie swoich przygód, Paddington jest pełnoprawnym członkiem rodziny Brownów. Mieszka z nimi w szczęściu i spokoju w Windsor Gardens, gdzie stał się przy okazji uwielbianym członkiem lokalnej społeczności i wszędzie gdzie się pojawia, niesie ze sobą dużo radości i... odrobinę dżemu. W trakcie poszukiwań idealnego prezentu na setne urodziny swej ukochanej cioci Lucy, Paddington zauważa w antykwariacie pana Grubera wyjątkowo urodziwą książkę-rozkładankę. Aby zarobić na jej kupno, dzielny miś podejmuje się szeregu dziwacznych prac. Jednakże książka zostaje pewnego dnia skradziona i tylko od Paddingtona oraz Brownów będzie zależało, czy tożsamość złodzieja zostanie ujawniona...

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum