kpb

Baranki w Pieluchach: Człowiek z magicznym pudełkiem

czwartek, 26 października 2017, godz. 11.00

 

 

W czwartek (26 października) zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz filmu Człowiek z magicznym pudełkiem z Piotrem Polakiem i Olgą Bołądź w rolach głównych. Reżyser Bodo Kox, twórca Dziewczyny z szafy, prezentuje historię miłości, która pokonuje wszelkie granice czasoprzestrzeni.

 

Bilety: 13 zł

 

O FILMIE:  

CZŁOWIEK Z MAGICZNYM PUDEŁKIEM | CZŁOWIEK Z MAGICZNYM PUDEŁKIEM
reż. Bodo Kox, Polska 2017, 106'


fot. Bartosz Mrozowski/Alter Ego Pictures/Człowiek z magicznym pudełkiem

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2017: udział w konkursie głównym, najlepsza muzyka (Sandro Di Stefano)
MFF w Cannes 2017: specjalne wyróżnienie za scenariusz w konkursie ScripTeast im. Krzysztofa Kieślowskiego

Warszawa, rok 2030. Wydawać by się mogło, że dla Adama (Piotr Polak) lepsze jutro było… wczoraj. Dotknięty zanikiem pamięci bohater musi zacząć wszystko od nowa. Przeprowadza się i rozpoczyna pracę w potężnej korporacji. Poznaje w niej atrakcyjną Gorię (Olga Bołądź), którą jest totalnie oczarowany. Początkowo dziewczyna opiera się jego zalotom, uparcie twierdząc, że nie jest w jej typie. Gdy jednak romans nabiera rumieńców, chłopak dokonuje niebywałego odkrycia. W swoim nowym mieszkaniu znajduje stare radio, które nadaje audycje z lat 50. XX wieku.

 

ZWIASTUN:

 

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:

  
                           

    
                     

Bookmark and Share

archiwum