kpb

Baranki w Pieluchach: Atomic Blonde

czwartek, 3 sierpnia 2017, godz. 11.00

 

 

W czwartek (3 sierpnia) zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz filmu Atomic Blonde - trzymający w napięciu, stylowy i pełen akcji szpiegowski thriller z Charlize Theron w roli głównej. Na ekranie partnerują jej James McAvoy, John Goodman oraz Sofia Boutella.

 

Bilety: 13 zł

 

O FILMIE: 

ATOMIC BLONDE | ATOMIC BLONDE
reż. David Leitch, USA 2017, 115'

 

Ekranizacja kultowej graficznej powieści Antony’ego Johnstona The Coldest City.

Czasy Zimnej Wojny. Brytyjska agentka zostaje przerzucona do komunistycznego Berlina w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów.

 

PRASA O FILMIE:

Theron stworzyła bohaterkę, jakiej teraz potrzebujemy: równie wyrachowana i gładka w obyciu jak Bond, dynamiczna i opanowana jak Wick, Lorraine może spokojnie dołączyć do grona wielkich bohaterów filmów akcji i nie potrzebuje do tego niczyjej zgody.
Britt Hayes, ScreenCrush

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:

  
                           

    
                      

Bookmark and Share

archiwum