kpb

Baranki Dzieciom (Zima 2017): Przygody Bolka i Lolka

Przygody Bolka i Lolka + warsztaty ruchowe

niedziela, 29 stycznia 2017, godz. 11.00

 

 

W niedzielę, 29 stycznia, zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Baranki Dzieciom! Tym razem, bracia Bolek i Lolek zachęcą dzieciaki do spróbowania swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Po seansie, odbędą się warsztaty ruchowe z Contakids Polska.

 

PRZYGODY BOLKA I LOLKA - zestaw bajek
reż. varia, Polska 1974, 40’
+ warsztaty ruchowe z Contakids Polska

Niesforni bracia, Bolek i Lolek, podejmują się sportowych wyzwań. Biorą udział w biegu na przełaj, przyłączają się do kolarskiego wyścigu, przyczyniają się do zwycięstwa piłkarskiej reprezentacji i rywalizują w zawodach zimowych.

Odcinki: BIEG NA PRZEŁAJ | ZIMOWE ZAWODY | WIELKI MECZ | PRZYGODA NA DWÓCH KÓŁKACH


Contakids to czas na wspólne szaleństwo, bieganie, skakanie, turlanie i tarzanie. To czas odkrywania, jak można się wspólnie bawić bez żadnych zabawek, wykorzystując tylko ciało. W Contakids, poprzez fizyczny kontakt, pracę z ciałem i ruchem, rodzice i dzieci rozwijają nową formę komunikacji, która sprawia radość wszystkim. Dzieci zwiększają swoje umiejętności motoryczne i pewność siebie, a ich rodzice stają się bardziej ufni wobec siebie i swoich dzieci.

Warsztaty poprowadzi Anna Wańtuch, filmoznawczyni, tancerka, performerka, nauczycielka tańca. Autorka performensów Postnatal Project, w których występuje ze swoim dzieckiem. Pierwszy certyfikowany nauczyciel Contakids w Polsce.

 

BILETY: 10 zł

 

(FANPAGE na Facebooku)KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

Kino Pod Baranami ośmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!PARTNERZY CYKLU

                     

                       


CYKL POLECAJĄ:

CzasDzieci.pl               

Qlturka.pl    Mali Turyści   MiastoDzieci.pl     

  

Bookmark and Share

archiwum