kpb

Baranki w pieluchach - Destrukcja


czwartek, 15 września 2016, godz. 11.00W czwartek, 15 września, zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na film Destrukcja – niezwykłą historię pięknej przyjaźni z udziałem Jake'a Gyllenhaala.
 
BILETY: tylko 12 zł 


DESTRUKCJA | DEMOLITION
reż. Jean-Marc Vallé , USA 2015, 101' 

MFF w Toronto 2015: film otwarcia


Najnowszy film Jean-Marca Vallée, twórcy Dzikiej drogi i Witaj w klubie, z udziałem Jake'a Gyllenhaala (Wolny strzelec, Labirynt).

Davis (Jake Gyllenhaal), odnoszący sukcesy zawodowe bankier, zmaga się z rozpaczą po tragicznej śmierci żony Julii, która zginęła w dramatycznym wypadku samochodowym. W wyniku splotu nieoczekiwanych wydarzeń poznaje Karen Moreno (Naomi Watts), z którą zaczyna się przyjaźnić. Relacja ta przeszkadza jej narzeczonemu (i szefowi) Carlowi (C.J. Wilson) oraz jego synowi, piętnastoletniemu Chrisowi (Judah Lewis). Wkrótce jednak wszystko się zmienia, Davis odnajduje w Chrisie przyjaciela, który pomaga mu uporać się ze stratą żony. Mężczyzna powoli odnajduje utracone szczęście, na nowo odzyskując siły i nadzieję na lepsze jutro.

Jake Gyllenhaal ponownie w najwyższej formie aktorskiej. The Hollywood Reporter

Niezwykle ciepłe i intrygujące dzieło. Film


ZWIASTUN:

DESTRUKCJA (Demolition) - zwiastun PL from Kino Pod Baranami on Vimeo.


O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro. 


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.
PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:


                              

                       
Bookmark and Share

archiwum