kpb

Baranki w pieluchach - Modelka


czwartek, 19 maja 2016, godz. 11.00W czwartek, 19 maja, o godzinie 11.00 zapraszamy na najnowszy film Madsa Matthiesena, twórcy obsypanego nagrodami Misiaczka. W opowieści o fascynujących kulisach świata paryskiej mody występują Maria Palm, niesamowicie przystojny Ed Skrein (Deadpool, Gra o tron) oraz polska gwiazda światowej sceny modelingu - Charlotte Tomaszewska.

BILETY: tylko 12 zł 


MODELKA | THE MODEL
reż. Mads Matthiesen, Dania/Polska 2015, 105’

Marzeniem Emmy (Maria Palm) jest zostanie modelką międzynarodowego formatu i praca dla ekskluzywnej marki Chanel. Wreszcie dostaje upragnioną szansę i wyjeżdża do stolicy światowej mody - Paryża. Wprowadza się do lokalu, gdzie mieszka pochodząca z Polski Zofia (Charlotte Tomaszewska). Nowa przyjaciółka wprowadza nowicjuszkę w świat pełen atrakcyjnych ludzi, drogich marek i luksusowych imprez. Emma bardzo szybko zaczyna odnosić sukcesy. Na jednej z sesji zdjęciowych poznaje przystojnego i charyzmatycznego fotografa - Shane’a (Ed Skrein). Dziewczyna zakochuje się w mężczyźnie od pierwszego wejrzenia. Wkrótce jednak ich relacja zacznie przybierać charakter niebezpiecznej obsesji. Emma szybko poznaje prawdziwe kulisy branży modelingu.

Zdjęcia do filmu kręcono także w Warszawie. Producentem Modelki jest Zentropa Entertainments (Polowanie, Nimfomanka).

Wzbudza fascynację. Screen Daily

Seksowny, pełen przepychu ze szczyptą dreszczyku jak z Czarnego Łabędzia. Variety
O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro. Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52).PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:


                              

                       
Bookmark and Share

archiwum