kpb

Baranki w pieluchach - Ave, Cezar! (seans o g. 10.45)


czwartek, 25 lutego 2016, godz. 10.45
W czwartek, 25 lutego, o godzinie 10.45 (!) zapraszamy rodziców wraz z małymi dziećmi na pokaz filmu Ave, Cezar! - brawurową satyrę na Hollywood w reżyserii braci Coen z udziałem George’a Clooneya, Tildy Swinton, Ralpha Fiennesa, Channinga Tatuma oraz Scarlett Johansson.

BILETY: tylko 12 zł


AVE, CEZAR! | HAIL, CAESAR!
reż. Joel Coen, Ethan Coen, USA/Wielka Brytania 2016, 106' 

MFF w Berlinie 2016: film otwarcia

Brawurowa satyra na Hollywood i zarazem ukłon w stronę glamouru Fabryki Snów.

Najnowszy film braci Coen (Co jest grane, Davis?, To nie jest kraj dla starych ludzi) w gwiazdorskiej obsadzie.

W Hollywood trwają prace nad wielkim filmowym widowiskiem. Ave, Cezar! ma oszołomić widownię, zgarnąć wszystkie nagrody i stać się wizytówką potęgi Fabryki Snów. Do wielkiej produkcji zaangażowano setki statystów, kaskaderów, uznanych scenografów, słynnego reżysera i wielkie gwiazdy. Oraz jego - Bairda Whitlocka (George Clooney), ikonę kina, supergwiazdę, przedmiot westchnień kobiet i mężczyzn na całym świecie. Tyle że Whitlock zostaje porwany...

Na ekranie zobaczymy laureatów Oscara George’a Clooneya (Spadkobiercy), Tildę Swinton (Tylko kochankowie przeżyją) i Frances McDormand (Fargo) oraz Scarlett Johansson (Pod skórą), Ralpha Fiennesa (Grand Budapest Hotel), Josha Brolina (Sicario), Jonah Hilla (Wilk z Wall Street) i bożyszcze kobiet - Channinga Tatuma (Nienawistna ósemka). W filmie pojawią się także wielkie gwiazdy kina akcji - Dolph Lundgren i Christopher Lambert.
O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro. Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52).PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:


                              

                       
Bookmark and Share

archiwum