kpb

Baranki Dzieciom: Nowe przygody Misia Uszatka + warsztaty artystyczne

BARANKI DZIECIOM
NOWE PRZYGODY MISIA USZATKA + warsztaty artystyczne
niedziela, 7 lutego 2016, godz. 11.00
Zapraszamy naszych najmłodszych widzów na spotkanie w ramach cyklu Baranki Dzieciom! W niedzielę, 7 lutego, Miś Uszatek i jego przyjaciele w ciepły i mądry sposób będą uczyć dzieci tolerancji i zasad dobrego wychowania. Po seansie odbędą się warsztaty artystyczne, które poprowadzą animatorki Sztukolotni.


W PROGRAMIE:

NOWE PRZYGODY MISIA USZATKA - zestaw bajek, ok. 45’
reż. Lucjan Dembiński, Eugeniusz Ignaciuk, Dariusz Zawilski, Polska 1962-1980

Kultowy serial o przygodach Misia Uszatka i jego przyjaciół: Prosiaczka, Króliczków, Zajączka i psa Kruczka. Serial ma charakter edukacyjny - uczy najmłodszych widzów tolerancji, uczciwości i zasad dobrego wychowania.

Warsztaty artystyczne Sztukolotnia to oryginalne zajęcia dla dzieci inspirowane wybranymi zagadnieniami zaczerpniętymi z kultury. Eksperymentując, maluchy dokonują ważnych odkryć, rozwijają wyobraźnię oraz poznają świat sztuki i techniki. Zajęcia poprowadzi animatorka kultury, współpracująca z Cricoteką i MOCAKiem, Joanna Zbela.

BILETY: tylko 10 zł
(PROGRAM zimowej edycji cyklu)
(
FANPAGE na Facebooku)


KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM
Kino Pod Baranami dziewięciokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

W tym roku Kino otrzymało też tytuł Miejsca Najbardziej Przyjaznego Maluchom wśród krakowskich kin z racji jubileuszowej, dziesiątej edycji akcji.

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!PARTNERZY CYKLU

                     

      


CYKL POLECAJĄ:

CzasDzieci.pl           

Qlturka.pl    Mali Turyści   MiastoDzieci.pl       

Bookmark and Share

archiwum