kpb

Bańkowy Dzień Dziecka z Famigą

BAŃKOWY DZIEŃ DZIECKA z Famigą
w Kinie Pod Baranami

niedziela, 31 maja 2015, godz. 11.00Z okazji święta wszystkich dzieci, Baranki Dzieciom wraz z Famigą zapraszają na specjalne spotkanie pod hasłem BAŃKOWY DZIEŃ DZIECKA. W programie pokaz bajek o przygodach sympatycznego Krecika, ukochanego bohatera czeskiej serii bajek dla dzieci oraz wesołe zabawy bańkami mydlanymi, przygotowane przez animatorów z Famigi.

Na każdego uczestnika czekać będzie mały upominek ufundowany przez firmę Tuban - Świat Baniek Mydlanych.Zapraszamy na wyjątkowy Dzień Dziecka w kinie!


BILETY: 15 zł
- dostępne w kasie Kina oraz online (po kliknięciu na godzinę seansu na dole strony).
Rezerwacji na ten seans nie przyjmujemy.


PROGRAM:

POKAZ FILMÓW ANIMOWANYCH Z SERII NOWE PRZYGODY KRECIKA (czas trwania: ok. 40’)

KRECIK | KRTEK
reż. Zdenĕk Miler, Czechy/Słowacja, 1956-2000Seria opowiada o małym Kreciku i jego niezwykłych, fascynujących przygodach. Krecik ma wielu przyjaciół, z którymi się bawi i wesoło spędza czas. W razie kłopotów jest zawsze pomocny, dlatego też jest bardzo lubiany. Nigdy się nie nudzi, ma głowę pełną szalonych pomysłów.


ZABAWY BAŃKAMI MYDLANYMI Z FAMIGĄ
(czas trwania: 60’)
Faamiga zaprasza do wspólnej zabawy w Krainie Mydlanych Marzeń - kruchej jak mydlana bańka. W tej bańkowej krainie wszystko może się zdarzyć, a ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. W planie czarowanie bańkowego deszczu, tworzenie kwadratowych baniek, zamykanie bańki w bańce, a na koniec każde dziecko będzie mogło zobaczyć, jak wygląda świat z wnętrza wielkiej bańki mydlanej...
Jeśli pogoda dopisze zabawy odbędą się na tarasie i dziedzińcu Pałacu pod Baranami.

FAMIGA - Miejsce dla Rodziny i Przyjaciół
ul. Starowiślna 55/4 || www.famiga.plFamiga to nietuzinkowe centrum rodzinne, kawiarnia i niszowa księgarnia w jednym. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć dla najmłodszych, kształtowaniu animatorów oraz w organizacji urodzin dla dzieci i imprez plenerowych dla całej rodziny.KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

Kino Pod Baranami ośmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!PARTNER:                                   PATRON:                                SPONSOR:

                


PARTNERZY CYKLU

                   

            


CYKL POLECAJĄ:

CzasDzieci.pl               

Qlturka.pl    Mali Turyści   MiastoDzieci.pl       

Bookmark and Share

archiwum