kpb

Filmowy Indeks 2014/2015


od listopada 2014 do czerwca 2015

Zachęcamy wszystkich krakowskich studentów do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie akcji Filmowy Indeks organizowanej przez Kino Pod Baranami. Dzięki niej możecie być na bieżąco z najciekawszymi premierami filmowymi, przy okazji zyskując atrakcyjne zniżki oraz darmowe bilety. 

Wszystkim uczestnikom akcji rozdajemy Filmowe Indeksy. Każdy obejrzany w Baranach film nagradzany jest „zaliczeniem”, a odpowiednia liczba „zaliczeń” premiowana darmowymi biletami, prezentami i zniżkami w ciekawych miejscach na mapie Krakowa.

Filmowe Indeksy ułatwią Wam kontakt z dobrym kinem, które od lat stanowi repertuar Kina Pod Baranami zrzeszonego w sieci kin europejskich Europa Cinemas, Sieci Kin Studyjnych oraz w Polskiej Sieci Kin Cyfrowych; kina docenionego przez publiczność w Krakowie, Polsce i Europie.

Studenci to stali bywalcy Kina Pod Baranami. Interesują ich filmy odważne, płynące pod prąd, które promujemy. Akcja „Filmowy Indeks” to ukłon w ich stronę. Wiemy, że studencka kieszeń nie zawsze pozwala na częste wizyty w kinie. Dlatego posiadaczy Filmowych Indeksów nagradzamy darmowymi wejściówkami - mówi Marynia Gierat, szefowa Kina Pod Baranami.

Tegorocznej edycji akcji partnerują zarówno doskonale znane lokale (Miejsce Bar, Gospoda Koko, Shake&Bake, Pracownia pod Baranami i Piwnica pod Baranami), jak i nowe, równie ciekawe adresy (Dragon’s Cave), które posiadaczom Filmowych Indeksów udzielają zniżek, motywując do oglądania filmów i zbierania „zaliczeń”. Do akcji dołączył również krakowski Park Wodny.


REGULAMIN akcji FILMOWY INDEKS

ZASADY OGÓLNE:

1. Regulamin dotyczy akcji Filmowy Indeks.

2. Akcja trwa od 3.11.2014 do 30.09.2015.

a. Druki Filmowych Indeksów wydawane są do 30 czerwca 2015.

b. Od 1 lipca do 30 września można uzupełniać indeksy otrzymane w okresie 3.11.2014 - 30.06.2015.

3. Organizatorem akcji jest Kino Pod Baranami.

4. Uczestnikami akcji są Widzowie posiadający aktualną legitymację studencką, którzy zakupili bilet na dowolny seans w Kinie Pod Baranami.


AKCJA FILMOWY INDEKS:

1. Każdy uczestnik akcji, który zakupił bilet na dowolny seans w Kinie Pod Baranami może uzyskać druk Filmowego Indeksu, w którym na start otrzymuje jedną pieczątkę.

2. Filmowy Indeks można otrzymać w kasie Kina. Należy upomnieć się o Indeks przy zakupie biletu.

3. Zakup jednego biletu na dowolny seans w Kinie Pod Baranami daje prawo do uzyskania JEDNEJ pieczątki w Filmowym Indeksie. W przypadku kiedy uczestnik akcji zakupuje kilka biletów na ten sam seans, otrzymuje TYLKO jedną pieczątkę.

4. Pieczątki do Filmowego Indeksu wbijane są TYLKO I WYŁĄCZNIE W MOMENCIE ZAKUPU BILETU w kasie Kina.

5. W chwili otrzymania biletu gratisowego, uczestnik akcji nie otrzymuje stempla w Indeksie Filmowym.

6. Pieczątki z różnych Indeksów nie sumują się.


ZASADY KORZYSTANIA Z PROMOCJI:

po „zaliczeniu” 3 filmów, Widz zyskuje możliwość korzystania ze zniżek w: Barze Miejsce, Piwnicy pod Baranami, Pracowni pod Baranami, Gospodzie Koko, Dragon’s Cave, Shake & Bake oraz Parku Wodnym, otrzymuje także możliwość zakupu dwóch biletów w cenie jednego (do zakupionego biletu drugi - na ten sam film - otrzymuje gratis).

po „zaliczeniu” 6 filmów, Widz otrzymuje jeden bilet gratis na dowolny film

po „zaliczeniu” 9 filmów, Widz otrzymuje jako premię dwa bilety gratis na dowolne filmy


O ZNIŻKACH:

Gospoda Koko (ul. Gołębia 8)

Gospoda Koko, czynna od 8 rano do 3 w nocy, zawsze nakarmi zgłodniałego i napoi spragnionego. Jej początkiem był słynny Still Bar - przybytek, w którym biesiadowali przy wspólnym stole żak i profesor uniwersytetu, łazior i artysta, mądry i głupi. Teraz legendarna knajpka rozrosła się, dostarczając smacznych i tanich potraw studentom, pracownikom okolicznych firm, mieszkańcom i turystom.

dla posiadaczy Filmowych Indeksów: zestaw obiadowy - 12,5 zł
Miejsce Bar (ul. Estery 1)

Miejsce Bar wykorzystuje w oryginalny, bezpretensjonalny sposób stylistykę lat siedemdziesiątych. Jasne, pełne żywych kolorów wnętrze zachęca do pozostania na dłużej. W zależności od potrzeb, dodatkowej energii dostarcza niezwykle energetyczna yerba mate podawana w tykwach i pyszne, domowe wegetariańskie kanapki.

dla posiadaczy Filmowych Indeksów: 10% zniżki na cały asortyment
Shake & Bake (ul. Dunajewskiego 2)

Magiczne szejki, świeże wypieki i aromatyczna kawa. Każdy, kto zna Shake & Bake, wie że miejsce to najlepiej charakteryzują dwa słowa: unikalny oraz magiczny. Jest to pierwszy lokal w Krakowie łączący w sobie klasyczny milkshake bar z kolorową i przytulną kawiarnią.

dla posiadaczy Filmowych Indeksów: 10% zniżki na cały asortyment
Dragon’s Cave (ul. Meiselsa 9a) 

Dragon’s Cave to jedne z najlepszych burgerów w mieście! Zawsze świeże i smaczne składniki, a do tego życzliwa i uśmiechnięta obsługa. Lokal otwarty od niedzieli do czwartku od 12:00 do 00:00, w piątki i soboty od 12:00 do 3:00.

dla posiadaczy Filmowych Indeksów: 10% zniżki na cały asortyment
Park Wodny Kraków (u. Dobrego Pasterza 126)

Park Wodny w Krakowie (czynny od 8 do 22) jest jednym z największych i najnowocześniejszych obiektów tego typu w Europie. To największy kryty aquapark w Polsce. Miejsce zapewnia wspaniałą i zdrową zabawę oraz wypoczynek pośród mnóstwa wodnych atrakcji. Nie tylko dla najmłodszych!

dla posiadaczy Filmowych Indeksów: 10% rabatu na zakup biletu 2-godzinnego lub bez limitu czasu. Promocja obowiązuje od poniedziałku do piątku, dla studentów do 26 roku życia. Promocje nie łączą się (Studenckie Wtorki).
Pracownia pod Baranami & Piwnica pod Baranami (Rynek Główny 27)

Pracownia pod Baranami i Piwnica pod Baranami, usytuowane w sąsiedztwie Kina Pod Baranami, to miejsca stworzone dla osób zainteresowanych i związanych ze sztuką, którzy w życiu kierują się pasją. Pracownia otwiera swoje drzwi od 17 (od poniedziałku do piątku) lub od 11 (w soboty i niedziele), a zamyka w okolicach północy. Bar w kultowej Piwnicy pod Baranami, która gościła u siebie wielu znanych krakowskich artystów, jest otwarty od 22 do ostatniego gościa.

dla posiadaczy Filmowych Indeksów:
duże Tyskie - 6 zł, wódka (Wyborowa) mała - 3 zł, duża - 6 zł, reszta asortymentu z rabatem 10%.

Piwnica pod Baranami:                                      

          


Pracownia pod Baranami:    

MAPA MIEJSC:


PARTNERZY:

           

                

  
 

PATRONI MEDIALNI:

       
Bookmark and Share

archiwum