kpb

Baranki witają szkołę


BARANKI DZIECIOM:
bajki o szkolnych przygodach bohaterów oraz zabawy masą solną
niedziela, 7 września 2014, godz. 11.00Zapraszamy najmłodszych widzów na kolejną odsłonę poranków filmowych!

Pierwszy pokaz jesiennej edycji odbędzie się w niedzielę, 7 września, o godz. 11.00. Dzieci zobaczą najpiękniejsze polskie bajki o tematyce związanej ze szkołą i nauką, a po seansie wezmą udział w zabawach z masą solną, które poprowadzi plastyczka, Dominika Studzińska. Bilety tylko 10 złotych!


PROGRAM:PRZYGODY BOLKA I LOLKA: WAGARY
reż. Romuald Kłys, Polska 1976
Bolek w tajemnicy przed Lokiem i Tolą postanawia pójść na wagary do lasu nad jezioro. Kąpie się w jeziorze i bawi się z napotkaną sarenką. Uciekając przed psem, wdrapuje się na drzewo. Spadając z drzewa skręca sobie nogę i trafia do łóżka. Teraz naprawdę jest chory i nie może chodzić do szkoły.

REKSIO POLIGLOTA
reż. Lechosław Marszałek, Polska 1967
Reksio uczy się języków swoich sąsiadów z podwórka. Dzięki temu może się z nimi porozumiewać, ale także łagodzić konflikty między nimi.

REKSIO NAUCZYCIEL
reż. Edward Wątor, Polska 1977
Podwórkowy kogut pieje od przypadku do przypadku i ciągle spóźnia się na posiłki. Reksio uczy go właściwego rozróżniania czasu. Dzięki tej nauce kogut pieje punktualnie jak zegarek.

WESOŁA GEOGRAFIA
reż. Leszek Lorek, Polska 1967
Uczeń odpowiadający w szkole z geografii myli w zabawny sposób realia, twierdząc na przykład, że Eskimosi żyją wśród piasków wokół egipskich piramid. Pozostawiony po lekcjach w klasie, uczy się na nowo i porządkuje swoją geografię.


Wśród uczestników wylosujemy egzemplarze książki JA TEŻ CHCĘ CHODZIĆ DO SZKOŁY autorstwa Astrid Lindgren - od Wydawnictwa Zakamarki.

Więcej informacji o książce: TUTAJ.
Bilety TYLKO 10 złKINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM
Kino Pod Baranami siedmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!PARTNERZY CYKLU

                 

           


PATRONI:

Qlturka.pl    Mali Turyści   MiastoDzieci.pl       
                CzasDzieci.pl

                                             
Bookmark and Share

archiwum