kpb

Baranki w pieluchach - Yves Saint LaurentRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

BILETY: tylko 12 zł

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20) i w Hocus Pocus Coctailbar (ul. Floriańska 15)!


Zachęcamy do zgłaszania Baranków w Pieluchach do nagrody SŁONECZNIKI 2014 - przyznawanej przez rodziców najbardziej rozwojowym inicjatywom dla dzieci w wieku 0-14. lat.

czwartek, 19 czerwca 2014, godz. 11.00

YVES SAINT LAURENT | YVES SAINT LAURENT
reż. Jalil Lespert, Francja 2014, 106’

MFF w Berlinie 2014: film otwarcia sekcji Panorama

Niezwykła i pasjonująca historia szalonej miłości jednego z największych projektantów mody - Yvesa Saint Laurenta. Mając zaledwie 21 lat poznał smak wielkiej sławy i jeszcze większej miłości.

Paryż, rok 1957. Nieśmiały i wrażliwy Yves Saint Laurent tworzy swą pierwszą kolekcję dla domu mody Dior. Efekt jest oszałamiający - cały Paryż pada do jego stóp. Podczas pokazu awangardowy wizjoner poznaje miłość swojego życia. Tworzenie i pasja przeplatają się w filmie z cierpieniem miłosnym, a rozkoszne chwile z okresami zwątpienia.

Yves Saint Laurent to portret geniusza mody, który potrafił walczyć o swoje marzenia.

Przebój francuskich kin, ponad milion widzów.

„Chanel podarowała kobietom wolność, ale Saint Laurent dał im siłę.” Pierre BergéPATRONI MEDIALNI
:

          MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


PARTNERZY:


                             

                             
Bookmark and Share

archiwum