kpb

Baranki w pieluchach - Grand Budapest Hotel (seans o g. 10.30) + Akademia RozwojuRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

3 kwietnia odwiedzimy Grand Budapest Hotel w towarzystwie Wesa Andersona - atrakcje gwarantowane!
Uwaga - seans o godz. 10.30

Akademia Rozwoju - Rozwojowa Cafe zaprasza maluszki do wspólnej podróży do świata zmysłów. 

Po seansie filmu będziemy się bawić specjalnymi sprzętami z Sali Doświadczania Świata stymulując wszystkie zmysły, tak ważne na wczesnym etapie rozwoju dziecka. Zachęcamy do udziału dzieci już od pierwszych tygodni życia! Dodatkowo każdy uczestnik zabawy otrzyma karnet rabatowy do naszej niezwykłej, polisensorycznej Sali Doświadczania Świata w Rozwojowej Cafe na ul. Wrocławskiej 55 w Krakowie.BILETY: wyjątkowo 14 zł

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Ponadto, z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) i Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

czwartek, 3 kwietnia 2014, godz. 10.30


GRAND BUDAPEST HOTEL | GRAND BUDAPEST HOTEL
reż. Wes Anderson, USA/Niemcy 2014, 100’

MFF w Berlinie 2014: Nagroda Specjalna Jury

Najnowszy film Wesa Andersona, jednego z najbardziej oryginalnych twórców współczesnego kina, autora Genialnego klanu, Fantastycznego pana lisa i Moonrise Kingdom. Kochanków z księżyca.

Niezwykłe przygody ekscentrycznego portiera ze słynnego europejskiego hotelu w burzliwym okresie międzywojennym, który uwikłany zostaje w aferę wokół kradzieży bezcennego renesansowego obrazu i walkę o przejęcie ogromnej fortuny rodzinnej.

Fenomenalna obsada: nominowany do Oscara Ralph Fiennes (Lista Schindlera), nagrodzony Oscarem F. Murray Abraham (Amadeusz), Mathieu Amalric (Wenus w futrze), nagrodzony Oscarem Adrien Brody (Pianista), nominowany do Oscara Willem Dafoe (Pianista), Jeff Goldblum (Jurassic Park), nominowany do Oscara Jude Law (Sherlock Holmes), nominowany do Oscara Bill Murray (Między słowami), nominowany do Oscara Edward Norton (Podziemny krąg), nominowana do Oscara Saoirse Ronan (Pokuta), Jason Schwartzman (Maria Antonina), nagrodzona Oscarem Tilda Swinton (Tylko kochankowie przeżyją), nominowany do Oscara Tom Wilkinson (Goło i wesoło) i Owen Wilson (O północy w Paryżu).

Żywa, zabawna i ponadczasowa historia o przyjaźni, honorze i spełnionych obietnicach.

„Dopieszczony w każdym detalu.”
Paweł T. Felis, Gazeta Wyborcza

„Z The Grand Budapest Hotel nie chce się wychodzić.”
Jagoda Murczyńska, Stopklatka.pl

„Jest tu i zwichrowane, ironiczne poczucie humoru, i barokowy przepych.
Łukasz Muszyński, Filmweb.pl
Patroni medialni
:

    MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


Partnerzy
:


               
          
         
Bookmark and Share

archiwum