kpb

Baranki w pieluchach - Witaj w klubie. Dallas Buyers Club (seans o 10.45)Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

20 marca - wybrany przez Barankowych Widzów Witaj w klubie z oscarowymi kreacjami Matthew McConaughey i Jared Leto.

BILETY: tylko 12 zł

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Ponadto, z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) i Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

czwartek, 20 marca 2014, godz. 10.45


WITAJ W KLUBIE. DALLAS BUYERS CLUB | DALLAS BUYERS CLUB
reż. Jean-Marc Vallée, USA/Nowa Zelandia 2013 , 117'

3 Oscary 2014: najlepszy aktor - Matthew McConaughey, najlepszy aktor drugoplanowy - Jared Leto, najlepsza charakteryzacja
- 3 nominacje do Oscara: najlepszy film, najlepszy scenariusz oryginalny - Craig Borten i Melisa Wallack, najlepszy montaż
2 Złote Globy 2014: najlepszy aktor w dramacie - Matthew McConaughey, najlepszy aktor drugoplanowy - Jared Leto

Zdobywcy Oscarów (Matthew McConaughey i Jared Leto) w pełnej humoru, inspirowanej prawdziwymi wydarzeniami historii człowieka, który nie zamierza żegnać się z życiem.

Drugi film Kanadyjczyka Jeana-Marca Vallée (C.R.A.Z.Y, Cafe de Flore) zrealizowany w USA.

Ron żyje z dnia na dzień. Pali jak smok, lubi bourbon, kobiety i rodeo. Wiadomość o tym, że jest nosicielem wirusa HIV to dla niego szokujący wyrok, z którym nie chce się pogodzić. Tym bardziej, że w jego środowisku wszyscy postrzegają AIDS jako „tę gejowską chorobę”. Ron na własnej skórze doświadcza odrzucenia i ostracyzmu ze strony przyjaciół i współpracowników. Jedzie do Meksyku, z którego zamierza szmuglować zakazane w USA leki. Po powrocie niespodziewanie zdobywa sojusznika w osobie queerowego transseksualisty Rayona. Ten pozornie niedobrany duet wspólnie zaczyna prowadzić klub, w którym inni szukają ratunku.

„Kreacje McConaughey i Jareda Leto w tej porywającej i niespodziewanie ludzkiej historii, opartej na faktach, są znakomite.” Variety

Witaj w klubie w reżyserii Jean-Marca Vallée jest realistyczny, surowy wizualnie i pełen żywiołowego humoru.” The Huffington Post

)


Patroni medialni
:

    MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


Partnerzy
:


               
          
         
Bookmark and Share

archiwum