kpb

Baranki w pieluchach - Co jest grane, Davis? (seans o g. 10.45)Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

6 marca o godz. 10.45 - nominowana do dwóch Oscarów czarująca komedia muzyczna braci Coen.

BILETY: tylko 12 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Ponadto, z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) i Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

czwartek, 6 marca 2014, godz. 10.45


CO JEST GRANE, DAVIS? | INSIDE LLEWYN DAVIS
reż. Joel i Ethan Coen, USA 2013, 105’

MFF w Cannes 2013: Grand Prix
2 nominacje do Oscara 2014: najlepsze zdjęcia - Bruno Delbonnel, najlepszy montaż efektów dźwiękowych
Złote Globy 2014 - 3 nominacje: najlepszy film - komedia/musical, najlepszy aktor w komedii/musicalu - Oscar Isaac, najlepsza piosenka - Please Mr. Kennedy: Justin Timberlake, Oscar Isaac i Adam Driver

Nagrodzony w Cannes Grand Prix, najnowszy film braci Coen to pełna czarnego humoru komedia muzyczna.

Davis (Oscar Isaac) marzy o wielkiej karierze muzycznej. Na razie przenosi się z jednej kanapy na drugą, z jednego podrzędnego nowojorskiego baru do kolejnego. Szuka nie tylko swojego miejsca w świecie, ale także wciąż uciekającego mu kota.

W Co jest grane, Davis? zobaczymy plejadę gwiazd: Oscara Isaaca, który stworzył „znakomitą kreację” (Screen Daily), nominowaną do Oscara Carey Mulligan (Była sobie dziewczyna, Wstyd, Wielki Gatsby), która okazała się „prawdziwym odkryciem filmu” (Gazeta.pl), Justina Timberlake’a (The Social Network), Johna Goodmana (Operacja Argo, Artysta) oraz Garretta Hedlunda (W drodze). Choć prawdziwą gwiazdą Co jest grane, Davis? jest pewien czworonożny rudzielec.

„Wybornie napisany, wyśmienicie zagrany, olśniewająco sfilmowany” The Guardian

„Jeden z najlepszych filmów Coenów; tajemniczy, rozkoszny i nie można mu się oprzeć.” The Telegraph
Patroni medialni
:

    MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


Partnerzy
:


               
          
         
Bookmark and Share

archiwum