kpb

Baranki w pieluchach - Dziewczyna z szafyNa Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

"Rewelacja", "film jakiego w Polsce nie było od lat", "kino, które pulsuje w rytmie produkcji światowej"... 20 czerwca - Dziewczyna z szafy Bodo Koksa! 

BILETY: tylko 12 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Ponadto, z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) i Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

czwartek, 20 czerwca 2013, godz. 11.00

DZIEWCZYNA Z SZAFY | DZIEWCZYNA Z SZAFY
reż. Bodo Kox, Polska 2012, 90’

Festiwal Debiutów Filmowych „Młodzi i Film” Koszalin 2012:
Nagroda Dziennikarzy „za wszystko”, Nagroda Jury Młodzieżowego

XX Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej Prowincjonalia 2013:
Nagroda dla Najlepszego Filmu Fabularnego, Nagroda Dziennikarzy

Niezwykły obraz wielokrotnie nagradzonego filmowca niezależnego Bodo Koxa, okrzyknięty przez krytyków najlepszym polskim debiutem od lat.

Nieszablonowa komedia o przyjaźni trójki samotników: zdolnego webmastera Jacka (wychwalany przez krytykę za rolę w 80 milionach Piotr Głowacki), jego zamkniętego w sobie, niezwykle utalentowanego brata Tomka (wirtuoz polskiej komedii Wojciech Mecwaldowski w zaskakującej kreacji) i nieufnej wobec otoczenia młodej antropolog Magdy (świetny debiut Magdaleny Różańskiej). Gdy wezwany na spotkanie biznesowe Jacek poprosi pewnego dnia sąsiadkę o opiekę nad bratem, nie podejrzewa nawet, że to nieoczekiwane spotkanie da początek głębokiej więzi dwojga zagubionych ludzi.

„Bodo Kox zadebiutował na światowym poziomie” Anna Bielak, Stopklatka
„Absolutna rewelacja. Najlepszy polski debiut od lat!” Przemysław Dobrzyński Onet.plPatroni medialni
:

    MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

     


Partnerzy
:   
Bookmark and Share

archiwum