kpb

Święta czwórca przedpremierowo

Mistrz czeskiego kina Jan Hřebejk powraca bezpruderyjną, pełną wdzięku komedią o seksie. Od 5 kwietnia na regularnych pokazach, a 4 kwietnia - przedpremierowo w Kinie Pod Baranami! 

BILETY: 18 zł (normalny) | 14 zł (ulgowy) | 12 zł (seniorzy)


czwartek, 4 kwietnia 2013, godz. 17.30

ŚWIĘTA CZWÓRCA | SVATÁ ČTVEŘICE
reż. Jan Hřebejk, Czechy 2012, 78’

Film zamknięcia Warszawskiego Festiwalu Filmowego 2012

Pikantna komedia Jana Hřebejka, twórcy Do Czech razy sztuka i Piękności w opałach, na podstawie scenariusza jednego z najpopularniejszych czeskich pisarzy - Michala Viewegha.

Dwaj elektrycy Ondra i Vitek, otrzymują pracę na jednej z karaibskich wysp, gdzie huragan zniszczył linie wysokiego napięcia. Są przyjaciółmi i sąsiadami. Zarówno oni, jak i ich rodziny żyją w całkowitej harmonii. Ich żony lubią się, a nastoletni synowie Ondry chodzą z córkami Vitka. Krótko mówiąc, żyją w nieustającej idylli, na której cieniem kładzie się jedna, jedyna rzecz - nudne życie seksualne. Tak więc, gdy przeznaczenie rzuca im rękawicę w postaci propozycji pracy za granicą, mężczyźni podejmują wyzwanie i zabierają na Karaiby swoje żony. I to właśnie w owym egzotycznym raju wymyślają plan, który na zawsze odmieni ich życie seksualne.

Komedia romantyczna o lekko niemoralnym zabarwieniu. Michal Viewegh

Urocza bajkowa powiastka o dwóch dojrzałych małżeństwach, które odkrywają zgubioną namiętność. Paweł T. Felis, „Gazeta Wyborcza”

Bookmark and Share

archiwum