kpb

Hobbit - przedpremierowo!

Gorąco zapraszamy na pokazy przedpremierowe filmu HOBBIT!

25, 26 i 27 grudnia
o godz. 18.00 (wersja 3D) i 21.00 (wersja 2D)!

Bilety już w sprzedaży!


BILETY:
3D - 22 zł (normalny) / 18 zł (ulgowy) 
2D20 zł (normalny) / 14 zł (ulgowy)


W Galerii Dwa Światy (ul. Brzozowa 14) czekają na Was elfy ze Szkoła Kaligrafii i Iluminacji Barbary Bodziony, które tak jak Wy odliczają dni do premiery filmu "Hobbit: niezwykła podróż".

Jeżeli chcielibyście mieć na swoim egzemplarzu książki "Hobbit" wpis wybranej sentencji z powieści w języku elfickim, przyjdźcie z książką do Galerii i wypowiedzcie tajemne hasło elfów, które brzmi: KINO POD BARANAMI :)Godziny otwarcia Galerii Dwa Światy: 12.00 – 20.00
(czekamy od środy do soboty, 18-22 grudnia)HOBBIT: NIEZWYKŁA PODRÓŻ | HOBBIT: AN UNEXPECTED JOURNEY
reż. Peter Jackson, USA/Nowa Zelandia 2012, 164'

Pierwsza część nowej trylogii Petera Jacksona, twórcy wybitnej ekranizacji Władcy pierścieni J.R.R. Tolkiena.

Film jest adaptacją innego arcydzieła Tolkiena - powieści Hobbit, czyli tam i z powrotem

Akcja Hobbita ma miejsce w Śródziemiu 60 lat przed wydarzeniami opowiedzianymi we Władcy pierścieni. Opowiada historię niezwykłej podróży hobbita Bilbo Bagginsa, który bierze udział w wyprawie mającej na celu odzyskanie Ereboru - utraconego królestwa krasnoludów zagarniętego przez smoka Smauga. Po niespodziewanej wizycie czarodzieja Gandalfa Szarego, Bilbo dołącza do kompanii trzynastu krasnoludów pod wodzą legendarnego wojownika, Thorina II Dębowej Tarczy. Szlak powiedzie ich przez zdradliwe ziemie, na których roi się od goblinów i orków, zabójczych wargów oraz czarodziejów.

Mimo że ich cel znajduje się na Wschodzie, na pustkowiu Samotnej Góry, najpierw drużyna będzie musiała się wydostać z tuneli goblinów. W ich zakamarkach Bilbo spotka istotę, która na zawsze odmieni jego życie... Golluma.

To tutaj, u brzegów podziemnego jeziora, niczego nieprzeczuwający Bilbo Baggins nie tylko odkryje w sobie zaskakujące pokłady wielkiej pomysłowości i odwagi, lecz także wejdzie w posiadanie "skarbu" Golluma: pierścienia o zaskakujących właściwościach.

W roli tytułowej zobaczymy Martina Freemana, Richard Armitage wystąpi jako Thorin II Dębowa Tarcza, a Ian McKellen ponownie wcieli się w Gandalfa Szarego. Kolejnymi postaciami znanymi z Władcy pierścieni, które pojawią się w najnowszej produkcji, będą: Cate Blanchett jako Galadriela, Ian Holm jako stary Bilbo, Christopher Lee w roli Sarumana, Hugo Weaving jako Elrond, Elijah Wood w roli Froda oraz Andy Serkis wcielający się w Golluma.

Trylogia Hobbit została nakręcona w technice 3D. Zdjęcia powstały w siedzibie Stone Street Studios w Wellington oraz w Nowej Zelandii. Premierę drugiej części trylogii zaplanowano na grudzień 2013 roku (Hobbit: Tam i z powrotem).

Oficjalna polska strona filmu TUTAJ.


Film w Kinie Pod Baranami wyświetlany będzie w technologii cyfrowej
zarówno w wersji 2D, jak i 3D (z efektem trójwymiaru).

Wersja oryginalna z polskimi napisami.


Original version with Polish subtitles!
ZWIASTUN 1:
ZWIASTUN 2:

Bookmark and Share

archiwum