kpb

Baranki w pieluchach - Jak urodzić i nie zwariowaćBARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu. 

26 lipca - komedia w gwiazdorskiej obsadzie o pięciu parach mierzących się z perspektywą rodzicielstwa.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki na obiady dla dzieci, ciasta oraz napoje dla rodziców w kawiarni Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

BILETY: 14 zł

czwartek, 26 lipca 2012, godz. 11.00

JAK URODZIĆ I NIE ZWARIOWAĆ | WHAT TO EXPECT WHEN YOU’RE EXPECTING
reż. Kirk Jones, USA 2012, 110’

Jak urodzić i nie zwariować został zainspirowany światowym bestsellerem W oczekiwaniu na dziecko. Książka Heidi Murkoff i Sharon Mazel sprzedała się w ponad 35 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Film jest nieco szaloną komedią opowiadającą o pięciu parach, którym perspektywa bliskiego rodzicielstwa wywróciła życie do góry nogami.

Jules, telewizyjna guru fitnessu, oraz jej partner, gwiazdor tanecznego show Evan, marzyli o założeniu rodziny. Okazuje się jednak, że pogodzenie celebryckiego życia w pełnym biegu z wymaganiami, jakie stawia ciąża, wcale nie jest łatwe! Zwariowana na punkcie dzieci pisarka i adwokatka Wendy sprawdza słuszność rad udzielanych jej przez matkę. Gdy hormony zaczynają przejmować kontrolę nad jej ciałem, jej mąż Gary stara się nie przegrać rywalizacji ze swym dominującym ojcem, który spodziewa się bliźniaków z o wiele od siebie młodszą żoną Skyler. Fotografka Holly jest gotowa pojechać na drugi koniec świata, by znaleźć dziecko do adopcji, podczas gdy jej mąż Alex stara się zapanować nad atakami paniki, uczestnicząc w spotkaniach „kolesiów” - grupy wsparcia, w której świeżo upieczeni tatusiowie uświadamiają go, jak to jest być ojcem. A przypadkowe zbliżenie Rosie i Marco, dwojga rywalizujących ze sobą szefów kuchni mobilnych bufetów, stawia ich w kłopotliwej sytuacji: co zrobić, kiedy pierwsze dziecko pojawia się już przed pierwszą prawdziwą randką...

To komedia równocześnie uniwersalna i nieprzewidywalna. Jak urodzić i nie zwariować oferuje humor i pokrzepienie we wszystkich niespodziewanych wyzwaniach i sukcesach wynikających z przyjścia na świat dziecka. W filmie zobaczymy gwiazdy dużego ekranu: Cameron Diaz, Jennifer Lopez, Elizabeth Banks, Annę Kendrick, Dennisa Quaida, Chrisa Rocka i Rodrigo Santoro oraz znanych z seriali telewizyjnych Matthew Morrisona i Joe Manganiello. Na planie towarzyszą im liczne maluchy :-)

Angielski reżyser Kirk Jones o filmie: „Książka emanuje humorem i z nim właśnie zacząłem wiązać potencjał tego filmu. Pary, które po raz pierwszy doświadczają ciąży, są rzucane na głęboką wodę, a w takich sytuacjach zawsze się znajdzie miejsce dla elementów komicznych. I dla patosu. Lubię robić filmy, w których jest miejsce na humor i emocje. Często w tym samym czasie. Myślę, że to magiczna kombinacja”.

Cykl polecają
:

Kreatywka                  Klub Kangura       Młyn Fitness     MiastoDzieci.pl     Mali Turyści           CzasDzieci.pl          
Bookmark and Share

archiwum