kpb

Kino przyjazne senioromKino Pod Baranami zostało wyróżnione jako jedna z 26 firm i instytucji w II edycji akcji „Miejsce przyjazne seniorom” organizowanej w 2012 roku przez Miasto Kraków i Województwo Małopolskie. Certyfikatem „Miejsca przyjaznego seniorom” Kino zostało uhonorowane już po raz drugi.

Celem inicjatywy jest promowanie miejsc przyjaznych Seniorom na terenie Krakowa: kawiarni, sklepów, aptek, instytucji: kulturalnych, edukacyjnych, rekreacyjnych, odpowiadających na potrzeby starszych mieszkańców poprzez dostosowanie swojej architektury oraz oferowanie produktów, usług i zniżek dla seniorów, w których osoby starsze czują się miło i swobodnie, są godnie traktowane i obsługiwane. Spośród 43 zgłoszeń, 26 miejsc zostało uhonorowanych specjalnymi certyfikatami, które zostały przyznane 4 grudnia 2012 roku podczas uroczystej gali.

Od października 2010 roku Kino Pod Baranami zaprasza seniorów na cotygodniowy cykl spotkań „Dojrzałe kino”, podczas których prezentowane są filmy z bieżącego repertuaru. Pokazom towarzyszą dyskusje na sali kinowej oraz... na blogu prowadzonym przez Naszych Widzów ( http://dojrzalekino.blogspot.com/ ). 

Bardzo serdecznie dziękujemy za wyróżnienie!

Kino Pod Baranami - miejscem przyjaznym zarówno maluchom, jak i seniorom!

Szczegóły dotyczące akcji oraz pełna lista wyróżnionych miejsc na stronie:
www.dlaseniora.krakow.pl
Bookmark and Share

archiwum