kpb

Baranki w pieluchach - Prawdziwa miłośćBARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu. 

11 sierpnia - poetycki francuski debiut ze znakomitymi rolami Guillaume'a Depardieu i Florence Loiret Caille.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki na obiady dla dzieci, ciasta oraz napoje dla rodziców w kawiarni Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

BILETY: tylko 10 zł!

czwartek, 11 sierpnia 2011, godz. 11.00

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ | AU VOLEUR
reż. Sarah Leonor, Francja 2009, 96’

Film pokazywany na wielu prestiżowych festiwalach, m.in. w Locarno, Sao Paulo oraz Indie Lisboa, gdzie zdobył nagrodę FIRPRESCI.

Jedna z ostatnich ról przed śmiercią Guillaume'a Depardieu - syna sławnego ojca Gerarda Depardieu.

Isabelle jest nauczycielką. Bruno jest włamywaczem. Zaczynają wierzyć, że razem mogą być szczęśliwi. Gdy okazuje się, że policja jest o krok od złapania Bruna, ten ucieka, zabierając ze sobą Isabelle. Ukrywają się w głębi lasu, gdzie kochają się zawieszeni w czasie, usiłując z całych sił trzymać się z dala od brutalności świata.

W rolach głównych występują: Guillaume Depardieu (Wszystkie poranki świata, Praktykanci, Wersal) i Florence Loiret Caille (Kochałem ją).

„Ta nadzwyczajna i poetycka podróż przypomina Noc myśliwego Charlesa Laughtona i kino Josepha von Sternberga.” Eric Libiot, L'Express

„Wspierany przez parę znakomitych aktorów, debiut zarazem naturalistyczny, jak i poetycki.”
Jean-Baptiste Morain, Les Inrockuptibles
 
Cykl polecają
:

Kreatywka        Klub Kangura   Młyn Fitness     MiastoDzieci.pl   Mali Turyści     CzasDzieci.pl        
Bookmark and Share

archiwum