kpb

Nelly Rapp i sekret Mrocznego Lasu

tytuł oryginalny: Nelly Rapp – dödens spegel

reżyseria: Johan Rosell
aktorzy: Matilda Gross, Melvin Agnarson, Marianne Mörck, Johan Rheborg, Jens Ohlin

czas trwania: 90 min.
produkcja: Szwecja 2023
język: polski dubbing
napisy: angielskie
Dubbing PL
info: Młode Horyzonty

Przed Nelly Rapp i jej psem Londynem ekscytująca przygoda! Ekspertka od potworów rusza tropem zaginionej mamy do Ciemnego Lasu, żeby odnaleźć tajemnicze Lustro Śmierci. Jak poradzi sobie z wilkołakami, trollami i innymi potworami?  

Świąteczna przerwa nie zapowiadała się najlepiej. Tata Nelly zabrał na wyjazd do wujka Hannibala i Leny-Slevy nową partnerkę, a ona – przemądrzałego syna Vallego. Upiorna agentka ma inny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Gdy znajduje artykuł o zaginięciu robotników, którzy budowali okoliczną trasę kolejową, nie waha się długo. Wraz z przyszywanym bratem i bassetem Londynem spróbuje rozwikłać nierozwiązaną jeszcze zagadkę i zobaczyć zaginioną mamę w Lustrze Śmierci. Wizyta w Ciemnym Lesie, gdzie stanie twarzą w twarz z wilkołakami, zjawami i innymi mitycznymi potworami, pozwoli jej zmierzyć się z przeszłością i docenić teraźniejszość.

Czy wiesz, że… film powstał na podstawie serii książek Martina Widmarka? Uznany szwedzki pisarz jest również autorem cyklu „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”.
 
Film aktorski w polskiej wersji językowej (dubbing PL).

Dla widzów w wieku: 9+

Prezentowany w ramach festiwalu Młode Horyzonty.

Bookmark and Share