kpb

Kociarze

tytuł oryginalny: Cat Daddies

reżyseria: Mye Hoang
aktorzy: Nathan Kehn, David Durst, Ridoanul Haque Siyam

czas trwania: 89 min.
produkcja: USA 2022
premiera: 2022-12-02
język: angielski
napisy: polskie
in English with Polish subtitles

Kociarze to wzruszająca, piękna i wspaniale nakręcona opowieść o dziewięciu mężczyznach, którzy kochają koty. Reżyserka Mye Hoang na bohaterów swojego filmu wybiera mężczyzn, których dzieli wszystko – zawód, status majątkowy, miejsce zamieszkania czy wiek. Łączy ich jednak miłość do kotów i nieodparta chęć pomocy wszystkim czworonogom, których spotykają na swojej drodze.


W Kociarzach śledzimy losy strażaka, aspirującego aktora, kierowcy ciężarówki, kaskadera, prezesa, policjanta, programisty, nauczyciela i bezdomnego imigranta żyjącego na ulicach Nowego Jorku. Życie każdego z nich zostało na zawsze zmienione przez pojawienie się urokliwego futrzaka, którego spotkali na swojej drodze.


Kociarze to w efekcie wspaniały film na trudne czasy – podnoszący na duchu, dający nadzieję, wzruszający i udowadniający, że opieka nad kotem może przynieść nieoczekiwane skutki.

 

Download images

 

Przez pierwsze dwa tygodnie od premiery Kociarzy za każdy sprzedany bilet Velvet Spoon ufunduje jeden posiłek dla kota. Akcja odbędzie się we współpracy z czterema fundacjami zajmującymi się opieką nad kotami: Animalia, Głosem Zwierząt, Ja Pacze Sercem i Nasze Zoo.

 

 

 


| A heartwarming collective portrait of eight unique men whose lives have been changed by their love for cats. Some of these men will navigate the unprecedented challenges of 2020 with the help of these feline friends.

 

Wcześniej w ramach Kociarze - pokazy przedpremierowe.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share