kpb

Co w duszy gra (dubbing)

tytuł oryginalny: Soul

reżyseria: Pete Docter

czas trwania: 106 min.
produkcja: USA 2020
premiera: 2021-03-20
język: polski dubbing
Polish dubbing

Oscary 2021 - wygrana: Najlepszy długometrażowy film animowany, Najlepsza muzyka oryginalna
Złote Globy 2021: Najlepszy film animowany, Najlepsza muzyka
Nagrody BAFTA 2021 - nominacje: Najlepszy film animowany, Najlepsza muzyka, Najlepszy dźwięk
Cannes 2020: Oficjalna selekcja Festiwalu

 

Nagrodzona Złotymi Globami, nominowana do nagród BAFTA i Oscarów rewelacyjna animacja ze studia Pixar w reżyserii Pete'a Doctera (Odlot, W głowie się nie mieści).

 

Co sprawia, że ty to jesteś TY?


Joe Gardner, nauczyciel muzyki w szkole, dostaje życiową szansę, aby zagrać w najlepszym jazzowym klubie w mieście. Ale jeden nieostrożny krok sprawia, że prosto z nowojorskiej ulicy dostaje się w Przedświaty - niezwykłe miejsce, gdzie nowe dusze, zanim zejdą na Ziemię, otrzymują osobowość, dziwactwa i pasje. Zdeterminowany, żeby odzyskać swoje życie, Joe zaprzyjaźnia się z młodą duszą – 22, która nie rozumie, dlaczego doświadczenie bycia człowiekiem jest aż tak pociągające. Podczas gdy Joe stara się przekonać 22, że życie jest wspaniałe, sam znajduje odpowiedzi na najważniejsze pytania.


| Joe is a middle-school band teacher whose life hasn't quite gone the way he expected. His true passion is jazz - and he's good. But when he travels to another realm to help someone find their passion, he soon discovers what it means to have soul.

 

Wcześniej w ramach Letnie Tanie Kinobranie 2021 - Tydzień 6: Kino gatunków.


ZWIASTUN:

Bookmark and Share