kpb

Baranki w pieluchach - Autor widmo

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

11 marca zapraszamy na znakomity thriller Romana Polańskiego, AUTOR WIDMO

Wśród zakupionych biletów na pokazy Baranków, raz w miesiącu odbywać się będzie losowanie nagród ufundowanych przez Pieluszkarnię lub Sklepik Naturalny.

BILETY: tylko 10 zł!czwartek, 11 marca, godz. 11.00

AUTOR WIDMO | THE GHOST WRITER
reż. Roman Polański, Francja/Niemcy/Wielka Brytania 2010, 128'

MFF w Berlinie 2010: Srebrny Niedźwiedź - nagroda za reżyserię

Elektryzujący thriller Romana Polańskiego z udziałem Ewana McGregora i Pierce'a Brosnana!

Mroczna i pełna suspensu ekranizacja powieści Roberta Harrisa pod tym samym tytułem.

Były premier Wielkiej Brytanii Adam Lang (Pierce Brosnan) zleca napisanie swoich wspomnień partyjnemu działaczowi Michaelowi McArze. Ma za nie otrzymać honorarium w wysokości 10 milionów dolarów. Przed zakończeniem pracy McAra ginie w zagadkowych okolicznościach. Do dokończenia autobiografii Lang zatrudnia profesjonalnego „ghostwritera” (w roli „autora widmo” Ewan McGregor), pisarza, który za pieniądze tworzy dla innych, oddając prawa do swego dzieła. Podczas prac nad książką „ghostwriter” odkrywa sekrety, które sprawią, że znajdzie się w śmiertelnym zagrożeniu. Ktoś za wszelką cenę nie chce dopuścić do ujawnienia prawdy.

Opowieść o zdradzie oraz o tym, że nikt i nic nie jest tym, na co wygląda. Odkrywanie przeszłości niesie ze sobą wielkie niebezpieczeństwo, a historię tworzą ci, którzy przeżyją.

Autora widmo Polańskiego przyjęto w Berlinie jako jeden z najświetniejszych filmów reżysera Chinatown, Franticu, Lokatora. Tadeusz Sobolewski, Gazeta Wyborcza

Bardzo dobry, świetnie zrealizowany i wciągający thriller polityczny. Paweł Mossakowski, Gazeta Wyborcza

Perfekcyjnie zrealizowane, znakomite kino gatunkowe. Inteligentny thriller, opowieść o meandrach władzy i światowej polityki. Barbara Hollender, Rzeczpospolita


Cykl polecają
:

Kreatywka   Pieluszkarnia Klub KanguraMłyn Fitness     MiastoDzieci.pl Sklep Naturalny Baby ShowerMali Turyści  
Bookmark and Share

archiwum